Ujawniono, ile Krzysztof Ibisz zgarnia za jeden post w sieci. Naprawdę aż TYLE?! A to i tak mniej niż Gosia Rozenek

Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek

Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek

Krzysztof Ibisz ma świetną renomę. Za jeden wpis w social mediach pobiera dzięki temu bajońskie kwoty. Ujawniono konkretną stawkę... Co ciekawe, i tak mówimy o znacznie mniejszych pieniądzach od tych, które inkasuje np. Małgorzata Rozenek.

Krzysztof Ibisz w życiu parał się wielu zajęć. Dziś tylko jego najwięksi fani pamiętają, że w Sejmie I kadencji był posłem i to z ramienia… Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Później przeszedł do Koła Poselskiego Partii Emerytów i Rencistów „Nadzieja”. Wybór tego ugrupowania, zważywszy na „wiecznie młody” wizerunek gwiazdora, wydaje się dość nieoczywisty.

Pierwsze kroki na antenie telewizji stawiał on w TVP, by później zmienić miejsce pracy na kolejno TVN i Polsat. W tym ostatnim miejscu pracuje po dziś dzień. Gra w ciemno, Rosyjska ruletka, Gdzie jest Kłamczuch?, On i ona, Demakijaż, Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami – to niektóre prowadzone przez niego programy, choć oczywiście było ich znacznie więcej!

Prezenter pełnymi garściami czerpie z popularności. O tym, jak wielkie zainteresowanie budzi, niech świadczy to, że jego profil na Instagramie śledzi ponad 100 tys. osób. Dziennikarz wykorzystuje konto do powiększania swojego kapitału. Jeden z tabloidów przyjrzał się zarobkom Krzysztofa w tym medium i ustalił, ile zgarnia za dodanie jednego posta reklamowego.

Krzysztof Ibisz zgarnia w social mediach wielką kasę

Redakcja Super Expressu ustaliła, że Krzysztof za jeden post na Instagramie inkasuje 20 tysięcy złotych, co jest olbrzymią kasą! Uubieniec widzów Polsatu i tak nie jest rekordzistą. Kuba Wojewódzki za zamieszczenie jednego posta inkasuje aż 400 tysięcy złotych. Robert Lewandowski – 380 tys., a Małgorzata Rozenek – 100 tys. – swego czasu podał Pomponik.pl. Nic, tylko rzucić etat i zostać influencerem!

Krzysztof Ibisz spełnia się jako ojciec

Pod koniec ubiegłego roku na świat przyszedł trzeci syn KrzysztofaBorys. Tata co jakiś czas pokazuje zdjęcia chłopca w sieci, przy czym zawsze unika eksponowania jego twarzy. Co więcej, 57-latek poważnie myśli o dalszym powiększeniu rodziny.

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest… Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał – powiedział w podcaście Damiana Michałowskiego.

Trzymamy kciuki za to, żeby marzenie dziennikarza się spełniło.


Krzysztof Ibisz – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Krzysztof Ibisz – wiosenna ramówka Polsatu 2023

spotkanie prasowe dzien dobry tvn

Rozenek Majdan Malgorzata 2023-02-08

Krzysztof Ibisz z synem Borysem

Krzysztof Ibisz z synem Borysem

Komentarze

 • Gość Toja pisze:

  Nie jestem za podatkami, ale w tym przypadku cieszę się, że wreszcie będą płacić je influenserzy. Gosce utnie się trochę dopływ gotówki. Chociaż ona kombinuje bo co do płacenia za dom odpowiedzi konkretnej nie dała. Pewnie wrzuciła to w koszty fundacji albo czegoś innego

 • GoVBNść pisze:

  NO I TACY TO SOBIE ŻYJĄ, NIE MARTWIĄ SIĘ O NIC RACHUNKI , ENERGIA, GAZ ,JEDZENIE A JA I WIĘKSZOŚĆ TO BIEDA AŻ PISZCZY

 • Gość pisze:

  Rozenek powinna nam doplacac za czytanie postow.

 • Gość pisze:

  A ile doi Cichopek, bo o na zamieszcza po kilka dziennie?

 • Gość pisze:

  co za ludzie ich obserwują? i po co?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×