Krzysztof Ibisz przygotowuje dom na przybycie dziecka. Poród tuż tuż, a on zdecydował się na gruntowne porządki

Krzysztof Ibisz szykuje dom na przybycie dziecka

Krzysztof Ibisz szykuje dom na przybycie dziecka

Krzysztof Ibisz intensywnie przygotowuje się do narodzin swojego trzeciego dziecka. Właśnie pochwalił się, jak robi porządki w domu. Poród Joanny Ibisz zbliża się wielkimi krokami.

Krzysztof Ibisz ma za sobą dwa małżeństwa. Pierwszą jego żoną była Anna Zajdler, a drugą Anna Nowak-Ibisz. Z każdą z nich doczekał się syna. W zeszłym kolejny raz się ożenił. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska. Oświadczał się jej aż trzy razy, zanim modelka znana z Top Model, powiedziała tak. Dzieli ich spora różnica wieku, bo aż 27 lat, ale wygląda na to, że są dla siebie stworzeni.

Na samym początku relacji Joanna i Krzysztof trzymali związek w sekrecie. Dopiero po serii artykułów w kolorowej prasie gwiazdor Polsatu przyznał, że ma nową partnerkę.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – mówił o żonie w programie Izabeli Janachowskiej Krzysztof.

Kilka miesięcy temu z kolei Ibisz ogłosił na Instagramie radosne nowiny. Pokazał zdjęcie z żoną, na którym obejmuje spory już brzuszek.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – napisał szczęśliwy dziennikarz.

Dzień rozwiązania zbliża się wielkimi krokami, więc małżonkowie zabrali się za przygotowywanie domu. Krzysztof Ibisz pokazał efekty sprzątania domu.

Krzysztof Ibisz sprząta przed narodzinami dziecka

Krzysztof Ibisz aktywnie swoje konto na Instagramie i chętnie dzieli się z internautami przede wszystkim wydarzeniami związanymi z karierą i projektami zawodowymi. Zdarza się jednak, że uchyla rąbka prywatności. Tym razem pochwalił się kolejnym etapem przygotowań do powitania na świecie nowego członka rodziny.

U nas wielkie sprzątanie przed przybyciem dziecka – napisał Ibisz.

Na Instastory pokazała także, jak po uporządkowaniu wygląda cześć jego szafy. Na zdjęciu widać starannie złożone i posegregowane rzeczy, a opis sugeruje, że sporo przedmiotów zniknęło z mieszkania.

Mniej rzecz = więcej dobrej energii – podkreślił prezenter.

Widać, że przygotowania idą pełną parą, ale to nic dziwnego, wszak potomek Joanny i Krzysztofa Ibiszów już wkrótce dołączy do rodziny.


Krzysztof Ibisz szykuje dom na przybycie dziecka

Krzysztof Ibisz szykuje dom na przybycie dziecka

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Te sztuczne zebiska to masakra, ta bel w porównaniu z szarością zębów jego żony, która urodą nie grzeszy, to…

 • Gość pisze:

  Żal d…e ściska ? Że są sławni, bogaci….
  Wiek nie ma tu nic do rzeczy

 • Gość pisze:

  Dziewczyno gdzie Ty masz oczy ?Ten facet to spalona kasza po obiedzie.,!!Za kilka lat sama jego zostawisz ,bo On będzie dla Ciebie dziadkiem.Zycie jest przed Tobą.Bedzie taki czas ,że Ty i Twoje dziecko zaczniesz się jego wstydzić.Bo On nie będzie ojcem ,ale dziadkiem dla swojego dziecka.!!!

 • Gośćgosc pisze:

  Ale gdzie to wielkie sprzątanie w szufladzie gdzie skarpety leżą szal Krzysiu pomyślał byś o wnukach a nie o dzieciach jako dziadek będziesz chodził na wywiadówki to nie pojęte mógłbyś się ogarnąć w końcu to jest fu

  • Gość pisze:

   To jego życie nie Twoje, wasze, niech robi co chce, chce być ojcem, niech będzie. On bedzie chodził na wywiadówki nie ty, To jego problem nie twó!

 • Monika pisze:

  Uwielbiam Krzysia .Jest profesjonalną listę w swoim fachu

 • Gość pisze:

  Stary!!!!! Ogier

 • Gość pisze:

  Naprawdę jest się czym chwalić że się sprząta ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×