Krzysztof Ibisz chwali się nowym zdjęciem synka. Borys to prawdziwy słodziak. Nic dziwnego, że jego tata pęka z dumy

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz chętnie chwali się najmłodszym dzieckiem. W relacji na Instagramie pokazał nowe zdjęcie swojego trzeciego synka. Jak wygląda Borys?

Krzysztof Ibisz kilka miesięcy temu przywitał na świecie trzeciego syna, który jest owocem związku z młodszą o 27 lat Joanną Ibisz. Prezenter ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a z każdego z nich doczekał się dziecka. Z małżeństwa z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, a z Anną Nowak-Ibisz wychowuje Vincenta.

Krzysztof Ibisz wspierał żonę w przygotowaniach do porodu. Towarzyszył jej na zajęciach w szkole rodzenia. Choć ma za sobą dwukrotne doświadczenie rodzicielskie, to zdradza, że są rzeczy, które bardzo go zaskoczyły.

Trafiliśmy na fantastyczną szkołę rodzenia i wspaniałą panią. Myślę, że każda para powinna skorzystać z takich zajęć. To ogromna ilość wiedzy i informacji, przekazana przez profesjonalistów. Nawet jak się jest rodzicem, można się dowiedzieć wielu nowych rzeczy
– relacjonował w rozmowie z Faktem.

Dodał, że takie zajęcia są szczególnie ważne dla przyszłych ojców, którzy powinni wiedzieć, jak mogą wspierać partnerkę:

Poród to jeden z najpiękniejszych, ale zarazem najtrudniejszych momentów w życiu kobiety. Mężczyzna powinien potrafić wtedy za nią podążać. Na takich zajęciach właśnie dowiaduje się, jak wspierać partnerkę i jak być z nią w pełni. Kochani, jako przyszli rodzice nie przegapcie zajęć ze szkoły rodzenia. Potężna dawka wiedzy i mnóstwo praktyki. Głowy nam z Asią parują po dwóch dniach zajęć, ale ogarniamy.

Borys jest już na świecie od 5 miesięcy. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, którzy od czasu do czasu publikują jego zdjęcia w sieci. Czasem decydują się także na wideo, na którym ich potomek kradnie uwagę fanów mamy i taty.

W roli ojca Ibisz odnajduje się znakomicie. Chociaż ma 57 lat, to okazuje się, że marzy mu się jeszcze większa rodzina.

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest… Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał – powiedział Krzysztof w podcaście Damiana Michałowskiego.

Tymczasem cieszy fanów, pokazując pięknie rozwijającego się Borysa.

Krzysztof Ibisz pokazał synka

Krzysztof Ibisz nie pokazuje twarzy swojego potomka, ale chętnie chwali się tym, jak pięknie rozwija się Borysek. W piątek na Instagramie pojawiła się relacja z chłopcem w roli głównej. Nie da się ukryć, że chłopiec to prawdziwy słodziak. Widać, że jest wielką radością i dumą swoich rodziców, a jego tata nie widzi poza nim świata.


Krzysztof Ibisz pokazał synka

Krzysztof Ibisz pokazał synka

Krzysztof Ibisz pokazał synka

Krzysztof Ibisz pokazał synka

Krzysztof Ibisz pokazał synka

Krzysztof Ibisz pokazał synka

Komentarze

 • Gośćklara pisze:

  Pocieszenie na depresje ,bo ma ja prawie kazdy z powodu niedoboru magnezu ,a badanie krwi jest za slabe zeby to wykryc dlatego kazdego zle lecza bo kazda choroba jest podstawa niedoboru magnezu ,nawet sexu chce sie bo konce nerwow sa b.wrazliwe wlasnie z powodu braku magnezu I dziecko dzieci braki mg z krwia od rodzicow ,dlatego min leje w pampers bo magnez jest jak balsam ,jest bariera ochronna gdy sa braki to rany sie tworza w srodku ciala I bardzo wazny dla kosci tez,miesni.oraz bardzo uspokaja psychike I cale cialo oraz nawilza bardzo wszystko ..

 • Docent Furman pisze:

  Borys, Boria – tak jak ten ruski alkoholik Jelcyn! Chapeau bas Ibisz…

 • Gość pisze:

  A ja myślałem że to wnuk bo ja mam wnusia Boryska a mam 53 lata

 • Śmiechu warte pisze:

  Dziadku, z laską zgarbiony będziesz truptał i uczył synka grać w piłkę???
  A na rowerze?? To chyba na wózku inwalidzkim za nim pojedziesz…
  Stary dziad myśli, że naciągana i botoxami obstrzykana twarz idzie w parze ze sprawnością??? Ha, ha, ha
  60 latek zabiera się teraz za dzieci…
  Starsze zostawił z matkami bo dalej szalał jak nastolatek, to teraz zamiast być dziadkiem dla wnuków – bierze się za „ojcostwo” oj dziadku, dziadku – Wstyd!

 • GośćAmeliA pisze:

  Krzysiu jeśli chcesz jeszcze córeczkę to skorzystajcie z Chińskiego kalendarza poczęć, sprawdza się w 99%….to taka różowo niebieska tabelka..

 • Gość pisze:

  Lansuje się na dziecku?nie ma co robić?czy będzie twarzą bebiko

 • Gosc pisze:

  Baby maja przerabane W ciazy lazic prawie rok czasu! Pozniej chowac do pelnoletnosci!

 • Gość pisze:

  Oj dziadku😃

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×