Szukaj

Odmłodzony Krzysztof Ibisz szlifuje swoją formę przed finałem „Tańca z gwiazdami”! Gwiazdor Polsatu wyciska sztangi w nowej fryzurze!

Krzysztof Ibisz mimo swojego wieku może się pochwalić wspaniałym młodym wyglądem oraz imponującą muskulaturą. Gwiazdor Polsatu przed piątkowym finałem Tańca z gwiazdami wyciska siódme poty na siłowni prezentując przy tym mięśnie i nową fryzurę.
Krzysztof Ibisz - kwesta na Powązkach z synem i byłą żoną

Krzysztof Ibisz - kwesta na Powązkach z synem i byłą żoną

Krzysztof Ibisz nieustannie zajmuje tron króla Polsatu. Gwiazdor skończył 54 lata, jednak nadal wygląda jak młody amant z żurnala. Prezenter zawsze był przystojny, w swoim życiu miał dwie piękne żony: Annę Ibisz z domu Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana oraz Annę Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Od 2014 roku prezenter jest największą gwiazdą tanecznego show Polsatu Taniec z gwiazdami. To on wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną tworzy niezrównany duet, który swoim nienagannym widokiem umila wrażenia estetyczne widzom.

Prezenter zaciekle przygotowuje się do finałowego odcinka tanecznego show. Do piątku postanowił zadbać o tężyznę swojego pięknego ciała, jak również zmienił fryzurę na bardziej młodzieżową. Efektami swojej pracy Ibisz pochwalił się internautom, wklejając imponujące zdjęcie z siłowni:

Trzeba docisnąć przed finałem. Poradźcie czy zachować tę fryzurkę na jutro? – napisał.

Na zdjęciu możemy w pełnej krasie podziwiać umięśnione ciało Krzysztofa. Sporą sympatią wśród internautów cieszy się także jego nowa fryzura, w której dziennikarz wygląda jak 30-latek. Pod postem gwiazdora pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy, fani nie szczędzili komplementów swojemu idolowi:

  • Zachować fryzurkę
  • Fryzura super ale ta mina jeszcze lepsza
  • Super fryzurka a ciało jeszcze lepsze
  • Leon Zawodowiec
  • Forma jest, a ty coraz młodszy
  • Pan Krzysztof elegancki nawet na siłowni

A wy co myślicie o nowym looku Ibisza?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!


Odmłodzony Krzysztof Ibisz w nowej fryzurze na siłowni

Odmłodzony Krzysztof Ibisz w nowej fryzurze na siłowni

Krzysztof Ibisz na wakacjach

Krzysztof Ibisz na wakacjach

Krzysztof Ibisz pokazał swojego psa

Krzysztof Ibisz pokazał swojego psa

×