Syn Krzysztofa Ibisza właśnie skończył 18 lat! Wygląda jak Adonis!

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

Jak wygląda Maksymilian Ibisz, syn Krzysztofa Ibisza?

Krzysztof Ibisz od lat uchodzi za jednego z najbardziej lubianych prezenterów w polskiej telewizji. Publiczność ceni go za profesjonalizm, błyskotliwość i dystans do siebie, którego może mu pozazdrościć plejada gwiazd. Prywatnie Ibisz jest spełnionym ojcem dwóch synów. Niedawno starszy z nich – Maksymilianwkroczył w pełnoletniość. Jak świętowano jego urodziny?

Krzysztof Ibisz na Instagramie wielokrotnie udowadniał, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. Właśnie dlatego jego synowie regularnie pojawiają się na zdjęciach, towarzyszą mu również na czerwonym dywanie. W ostatnim czasie Krzysztof i Maksymilian wzięli udział w warszawskiej premierze filmu Dywizjon 303.

Okazuje się także, że w rodzinie Ibiszów świętowano niedawno ważną uroczystość. Maksymilian we wtorek wkroczył w dorosłe życie, czym Krzysztof pochwalił się w sieci. Nie zabrakło tortu, a także pamiątkowego zdjęcia, na którym chłopak pozuje w towarzystwie rodziców.

Z fotografii wynika, że Maks odziedziczył to, co najpiękniejsze po swoich rodzicach – jest podobny zarówno do ojca, jak i do matki, redaktor naczelnej magazynu Gala, Anny Zejdler-Ibisz.

Byli małżonkowie przy dorosłym synu nie wyglądają jak rodzice, a raczej przypominają jego rówieśników. Zauważyła to Natalia Kukulska:

Maks jest wspaniałym facetem!!! Najlepszego na dorosłą drogę. Ps. Rodzice wyglądają jak kumple… o co cho – napisała piosenkarka.

„Osiemnastkowe” życzenia dla Maksymiliana Ibisza złożyły także inne gwiazdy:

  • Wszystkiego, co najlepsze. Spełnienia marzeń. Dużo zdrowia, miłości i sukcesów. Gratuluję pełnoletności – przyznała Dominika Gwit.

  • Pięknego życia Krzysiu dla syna” – napisała Iwona Pavlović.

Dodajmy, że Krzysztof Ibisz skończył w tym roku 53 lata. Oprócz Maksymiliana wychowuje również 12-letniego Vinceta, którego mamą jest Anna Nowak-Ibisz.

Gwiazdy kwestują na warszawskich Powązkach: Odeta Moro, Beata Tadla, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Ibisz

Wiemy kiedy będzie kolejna edycja Tańca z Gwiazdami! Paulina Sykut zdradziła trochę za dużo? [WIDEO]

Krzysztof Ibisz dopiero po śmierci Kory zdobył się na te słowa. Szkoda, że tak późno


Krzysztof Ibisz - jego syn Maksymilian skończył 18 lat

Krzysztof Ibisz - jego syn Maksymilian skończył 18 lat

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem w Lizbonie

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem w Lizbonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×