Krzysztof Ibisz z narzeczoną wydadzą fortunę na apartament marzeń. Wnętrza ociekają luksusem. To istny pałac

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska dopiero co się zaręczyli, a już zdobyli się na kolejną wspólną decyzję. Para kupuje luksusowy apartament. Lokalizacja jest prestiżowa i robi tak samo wrażenie, jak cena za metr kw. ich nowej posiadłości.

Krzysztof Ibisz pod koniec 2020 roku oświadczył się młodszej o 27 lat uczestniczce Top ModelJoannie Kudzbalskiej. Narzeczeni przez kolejne miesiące ukrywali swoje zaręczyny. Ujawnili je w dniu 56. urodzin gwiazdora Polsatu. Gdy w kolorowej prasie zaczęły się pojawiać doniesienia na ten temat, prezenter rozwiał wszelkie wątpliwości i podziękował za gratulacje:

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości – skomentował Krzysztof Ibisz w rozmowie z Pudelkiem.

Na początku marca Krzysztof zdradził, że on i Joanna od roku ukrywali swoją relację przed światem. Dlaczego?

Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam – zdradził w rozmowie z Pomponikiem.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska szukają nowego mieszkania?

Twoje imperium donosi, że Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska podjęli kolejny poważny krok w swojej relacji. Podobno planują kupić mieszkanie, do którego mogliby się razem wprowadzić. Na celowniku mają prestiżową lokalizację. Wszystko wydało się, gdy w jednej z kamienic w centrum Warszawy przyłapali ich stołeczni paparazzi:

Paparazzi sfotografowali telewizyjnego gwiazdora Krzysztofa Ibisza z narzeczoną, lekarką i modelką Joanną Kudzbalską, gdy oglądali mieszkania w atrakcyjnej, zrewitalizowanej kamienicy z 1890 r. w centrum stolicy – czytamy w tygodniku.

Magazyn podaje, że potencjalni właściciele muszą się liczyć ze sporym wydatkiem:

To prestiżowa, ale również bardzo droga lokalizacja, ceny za metr kwadratowy wynoszą tam średnio 19 tysięcy złotych, zaś najtańsze mieszkanie kosztuje prawie półtora miliona – podaje Twoje imperium. 

Jeśli Krzysztof Ibisz i jego narzeczona zdecydują się zainwestować w nieruchomość, będą mogli liczyć na istne luksusy:

Już wchodząc na klatkę schodową, można się poczuć jak w pałacu. Drzwi wejściowe są zwieńczone dekoracjami, sufity zaś zdobią sztukaterie.

Na ten moment sami zainteresowani w żaden sposób nie odnieśli się do tych rewelacji. Jeśli jednak rzeczywiście zdecydują się zakupić wspomnianą nieruchomość, zamieszkają w przepięknym miejscu.


Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×