Krzysztof Ibisz wskoczył w skąpe getry i ćwiczy jogę z ciężarną żoną. Brzuszek Joanny na pierwszym planie

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz razem z Joanną Kudzbalską oczekują na narodziny pierwszego wspólnego dziecka. Prezenter razem z żoną praktykują jogę. Uwagę zwraca spory brzuszek przyszłej mamy i strój jej męża.

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Dziennikarz od lat współpracuje z telewizją Polsat. Tam prowadzi najbardziej popularne wśród widzów formaty. Ostatnio regularnie pojawia się w Tańcu z Gwiazdami. Przez dekady kariery zdobył ogromną popularność, a fani interesują się nie tylko jego życiem zawodowym, ale też prywatnym. W tym drugim w ostatnim czasie dzieje się całkiem sporo.

W zeszłym roku Krzysztof po raz trzeci wziął ślub. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a z każdego z nich doczekał się po jednym dziecku. Z byłymi żonami utrzymuje wręcz wzorowe relacje. Tym razem swoje uczucia ulokował w młodszej o 27 lat Joannie Kudzbalskiej znanej z programu Top Model. Minął już niemal rok od kiedy powiedzieli sobie tak. Teraz w ich życiu pora na kolejne zmiany.

Krzysztof Ibisz ćwiczy jogę z ciężarną żoną

Krzysztof i Joanna kilka tygodni temu pochwalili się, że zostaną rodzicami. Dodali w sieci piękne zdjęcie z sesji ciążowej i pochwalili się szczęśliwą nowiną. Natychmiast zalała ich prawdziwa lawina gratulacji. Wiadomo, że prezenter po ślubie bardzo poważnie zaczął podchodzić do kwestii zdrowia i dbania o organizm. Joanna jest bowiem lekarzem medycyny naturalnej i wprowadziła w ich domu kilka nowych zasad.

Teraz w oczekiwaniu na dziecko tym bardziej troszczy się o swój umysł i ciało. Przyszła mama w zaawansowanej ciąży praktykuje jogę, a do ćwiczeń namówiła nawet męża. Prezenter pochwalił się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak w obcisłych getrach powtarza z żoną kolejne figury.

Czego się nie robi dla Żony.
A tak poważnie to joga jest super również dla mężczyzn. Pozwala odnaleźć równowagę w świecie, w którym coraz mniej jest rzeczy pewnych. Kształtuje umysł i ciało. Dla mnie joga to doskonale uzupełnienie treningu siłowego i areobowego.
A Wy lubicie jogę? Jakie korzyści przynosi Wam praktyka. Dobrego dnia

Pod postem natychmiast pojawiło się sporo słów zachwytu dla prezentera, który towarzyszy ukochanej. Nie sposób też nie zwrócić uwagi na brzuszek Joanny, który zwiastuje, że poród nadchodzi wielkimi krokami.


Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz będzie ojcem. Joanna Kudzbalska jest w ciąży

Krzysztof Ibisz będzie ojcem. Joanna Kudzbalska jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×