Szukaj

Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

Zdjęcie (1) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[1/10] Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem Vincentym

Zdjęcie (2) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[2/10] scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Zdjęcie (3) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[3/10]

Zdjęcie (4) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[4/10] Krzysztof Ibisz z synem w Tańcu z gwiazdami

Zdjęcie (5) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[5/10] Krzysztof Ibisz z Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Zdjęcie (6) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[6/10] Krzysztof Ibisz z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Zdjęcie (7) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[7/10] Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem 2006 r.

Zdjęcie (8) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[8/10] Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem 2004 r.

Zdjęcie (9) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[9/10] Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem w Lizbonie

Zdjęcie (10) Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

[10/10] Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

×