Szukaj

Wyglądający na 30 lat Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem! Vincent wyrasta na prawdziwego przystojniaka! Wykapany tata!

Krzysztof Ibisz przechodzi z Polsatu do TVN?

Krzysztof Ibisz przechodzi z Polsatu do TVN?

Krzysztof Ibisz pokazał swojego syna Vincenta

Krzysztof Ibisz zabrał swojego młodszego synka na spacer. Vincent prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, zdaniem internautów chłopiec przypomina swojego słynnego ojca.

Krzysztof Ibisz od lat uchodzi za wzór męskości, elegancji i wiecznej młodości. Aktor wypracował własny tajny sposób na genialny wygląd, zatem w wieku 54 lat nadal prezentuje się jak gorący 40-to latek. Ibisz od wielu już klat jest najpopularniejszym prezenterem Polsatu, to on brawurowo prowadzi największe imprezy stacji, jak również jest niezastąpionym gospodarzem hitowego Tańca z Gwiazdami. Dziennikarz jest bardzo zapracowany, jednak zawsze znajduje czas dla swoich ukochanych synów. 

Przypomnijmy, że gwiazdor jest dwukrotnie rozwiedziony. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Ibisz z domu Zejdler, z którą ma syna – Maksymiliana. Następnie był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna – Vincenta. Synowie dla Ibisza są wielką dumą, zatem bardzo często prezenter chwali się pociechami na swoim profilu. Ostatnio ulubieniec widzów Polsatu zaprezentował szałowe zdjęcie z sobotniego spaceru. Na fotce możemy podziwiać przystojnego Ibisza w towarzystwie swojego młodszego syna Vincenta oraz ukochanego czworonoga Nicponia.

Wspaniała sobota Co dziś robiliście? Pozdrawiamy z Nicponiem – napisał Ibisz

Pod rodzinną fotką Krzysztofa Ibisza z synem, pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy od internautów. W większości fani zachwycili się urodą potomka dziennikarza, który ich zdaniem coraz bardziej przypomina swojego przystojnego tatę.

Super wyglądacie

Pozdrawiam przystojnych facetów

Urocze zdjęcie

Synek przystojny jak ojciec

Ale jesteście podobni

Zobaczcie czy faktycznie syn jest podobny do słynnego ojca?

Krzysztof Ibisz znów jest singlem! Jego piękna partnerka spakowała manatki i wyprowadziła się!

Krzysztof Ibisz we wzruszających słowach wspomina zmarłego ojca. Jego szczery wpis wyciska łzy u wszystkich internautów

Co kryje się za relacją Krzysztofa Ibisza i jego byłej żony? Wyjawił słodką prawdę!

 


Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem Vincentym

Krzysztof Ibisz chwali się swoim młodszym synem Vincentym

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

IMG_3452

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×