Gojdź przerwał milczenie ws. afery z Warnke i wyznał prawdę. Powiedział o poprawianiu urody aktorki

Krzysztof Gojdź, Katarzyna Warnke

Krzysztof Gojdź, Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke została skrytykowana przez amerykańskiego chirurga plastycznego. W jej obronie stanął Krzystof Gojdź. Co powiedział najsłynniejszy polski lekarz medycyny estetycznej?

Katarzyna Warnke to aktorka, która wzbudza spore emocje. Gwiazda zawsze mówi to co myśli i zdaje się, że nie ma dla niej żadnych tematów tabu. Przez swoich fanów jest doceniana, nie tylko za fenomenalną grę, ale także za otwarte podejście do świata. Kasia chętnie udziela wywiadów, w których zdradza tajemnice ze swojego życia prywatnego. Opowiada o małżeństwie z Piotrem Stramowskim i o tym, jak zmieniło się jej życie po narodzinach dziecka.

W sieci pojawiło się zdjęcie Katarzyny Warnke, które wywołało sporą sensację. Zostało ono wykorzystane przez amerykańskiego chirurga plastycznego. Mężczyzna posłużył się twarzą aktorki, by pokazać, jak nie należy wykonywać korekty powiek. Lekarz ten zestawił dwa ujęcia przed i po zabiegu. Nie jest tajemnicą, że aktorka korzystała z usług Krzysztofa Gojdzia, który jest najpopularniejszym lekarzem medycyny estetycznej w Polsce. Niestety tym razem amerykański specjalista się pomylił.

Krzysztof Gojdź o poprawianiu urody Kasi Warnke

Dr Mehryar Ray Taban skrytykował wizerunek gwiazdy, oraz pracę jej wieloletniego przyjaciela. Okazuje się jednak, że w swoich osądach nieco się pośpieszył. Do tego niefortunnego newsa na temat Kasi postanowił odnieść się sam Gojdź.

View this post on Instagram

What NOT to do!! Polish actress Katarzyna Warnke likely has had unnatural aggressive upper blepharoplasty with likely too much fat and skin removed (by another surgeon). It is important to have natural results with eye plastic surgery. See an 👀expert. (Disclaimer: I don’t have personal knowledge of her case; this assessment is based on review of her online photos.) . www.TabanMD.com ☎️ 310-278-1836 📧 office@TabanMD.com . #botched #eyelidsurgery #blepharoplasty #upperblepharoplasty #oculoplastics #drtaban #tabanmd

A post shared by Mehryar Ray Taban MD FACS (@tabanmd) on

Gojdź na swoim Instagramie opublikował obszerne oświadczenie dotyczące całej sprawy. Słynny lekarz zdementował doniesienia, jakoby aktorka poddała się plastyce powiek.

Jakąś burzę medialną wywołało nieprofesjonalne porównanie zdjęć Kasi Warnke przez jakiegoś podrzędnego lekarza z LA. Jakoby miała przez mnie wykonany zabieg blepharoplastyki powiek górnych. Dementuję powyższe – napisał lekarz.

View this post on Instagram

DEMENTI Jakąś burze medialną wywolalo nieprofesjonalne porownanie zdjec Kasi Warnke przez jakiegos lekarza z LA. Jakoby miala przeze mnie wykonany zabieg blepharoplastyki powiek gornych. Dementuję powyższe. Zainteresowanych odsylam do normalnych zdjec Kasi, ktorą uwazam za piekna kobietę – nie tylko na zewnatrz ale majàcą piękne serce. Zanim zaczniemy kogos krytykowac spojrzmy na cały obrazek – zdjecie moglo byc wykonane po okresie ciąży, kiedy burza hormonow moze powodowac opuchnięcie twarzy, dodatkowe kilogramy itp. Uważam, że Kasia jako młoda mamusia przeszla juz ten okres i wygląda teraz fantastycznie. Niech każdy pilnuje swoich powiek żeby nie obwisły i nie zaburzyły pola widzenia bo to już nie tylko estetyczne, ale medyczne wskazanie do blepharoplastyki powiek górnych. I żeby obwisające powieki trolli nie zasłoniły trzeźwego spojrzenia na piękny świat.

A post shared by Krzysztof Gojdź MD, PhD (@drchrisgojdz) on

Krzysztof Gojdź odniósł się także do wykorzystanych przez Amerykanina zdjęć. Uznał, że wybrał on bardzo niefortunne połączenie. Aktorka niedawno została mamą, więc drugie zdjęcie może pochodzić z okresu ciąży.

Zainteresowanych odsyłam do normalnych zdjęć Kasi, którą uważam za piękną kobietę – nie tylko na zewnątrz, ale mającą piękne serce. (…) Niech każdy pilnuje swoich powiek, żeby nie obwisły i nie zaburzyły pola widzenia, bo to już nie tylko estetyczne, ale medyczne wskazanie do blepharoplastyki powiek górnych. I żeby obwisające powieki trolli nie zasłoniły trzeźwego spojrzenia na piękny świat .

Trzeba przyznać, że amerykański chirurg nieco pośpieszył się w swojej krytyce. Ciekawe co na to sama aktorka?

Czym jest blefaroplastyka powiek?

Blefaroplastyka, to zabieg, który poprzez pozbycie się nadmiaru skóry oraz przywrócenie właściwego napięcia strukturom powięziowym przywraca młodzieńczy i zdrowy wygląd okolic oczu, jak również właściwy kontur oraz kształt powiek.


Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke po porodzie pierwszy raz na salonach. Gdynia 2019

Katarzyna Warnke po porodzie pierwszy raz na salonach. Gdynia 2019

Katarzyna Warnke na pokazie Mariusza Przybylskiego

Katarzyna Warnke na pokazie Mariusza Przybylskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×