Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Krzysztof Gojdź o treningu w ciąży. „Przykładem jak dbać o siebie jest Ania Lewandowska”Krzysztof Gojdź o trenowaniu kobiet w ciąży na przykładzie Ani Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź to lekarz medycyny estetycznej, do tego znany jest z tego, że często wypowiada się na temat ważnych kwestii. Tym razem postanowił zabrać głos na temat treningu w ciąży i pozbywaniu się rozstępów, a jako lekarz niewątpliwie posiada wiedzę w tym temacie.

Skomentował to na przykładzie Anny Lewandowskiej, która jest w siódmym miesiącu ciąży, a mimo to nadal jest aktywna fizycznie. Wiele osób zastanawia się, czy jest to zdrowe dla matki i dziecka. Doktor Gojdź stwierdził, że jak najbardziej, a do tego pomaga zniwelować rozstępy, które tworzą się po porodzie. Lekarz dodał, że Ania jest idealnym przykładem jak dbać o siebie.

Przykładem jak dbać o siebie jest właśnie Ania Lewandowska. Z podziwem obserwuję jak dba o zdrowie i swój wygląd – codzienna wyważona dieta, ćwiczenia dostosowane do danego miesiąca prawidłowo rozwijającej się ciąży poprawiające kondycję ciała, zwiększające ukrwienie w skórze – napisał na swoim Facebooku.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź zamieścił emocjonalny wpis na temat porodu Moniki Kuszyńskiej

Krzysztof Gojdź komentuje ciążę Anny Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź komentuje trening Anny Lewandowskiej w ciąży 

Anna Lewandowska w ciąży podczas treningu

Krzysztof Gojdź o treningu Ani Lewandowskiej w ciąży 

Krzysztof Gojdź - pokaz Bizuu wiosna-lato 2017

Komentarz Krzystofa Gojdzia na temat treningu w ciąży 

Zgadzasz się ze zdaniem Krzysztofa Gojdzia?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×