Krzysztof Gojdź już nie ukrywa swoich związków. Opowiedział o wieloletnich relacjach. Właśnie rozstał się z drugą połówką

Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź jest singlem, o czym poinformował w jednym z ostatnich wywiadów. Zdradził, że zakończył czteroletni związek. 

Krzysztof Gojdź zdobył popularność jako lekarz medycyny estetycznej. Stał się tak rozpoznawalny, że dostał propozycję wzięcia udziału w Tańcu z gwiazdami, którą przyjął. Całe wynagrodzenie za udział w show przeznaczył na cele charytatywne. Pomimo że lekarz wiele lat mieszkał w Polsce, zdecydował, że jego miejsce na ziemi jest na drugim końcu świata. Spakował walizki i przeniósł się do Miami.

Gojdź zamieszkał w pięknym apartamencie (zdjęcia wnętrz zobaczysz tutaj), a także otworzył gabinet medycyny estetycznej. W krótkim czasie nawiązał relacje z tamtejszymi pacjentkami. Mówi się, że do listy klientek ma dołączyć Jennifer Lopez. Podobno już nawiązali kontakt.

Krzysztof Gojdź jest singlem. Co się stało?

Gojdź co jakiś czas udziela wywiadów. Niedawno wypowiedział się na temat związków. Powiedział, że przeżył dwie wspaniałe miłości: jedna trwała piętnaście, druga cztery lata. Aktualnie jest jednak singlem:

Czy moje serce jest zajęte? Przez ostatnie lata było mega zajęte, przeżyłem dwie wspaniałe miłości mojego życia. Jedna miłość trwała 15 lat, druga 4 lata, więc jestem przeszczęśliwym człowiekiem, że miałem możliwość kochać i być kochanym. Ale jestem teraz na etapie takim, że jestem wolny – powiedział Krzysztof Gojdź w programie uczestnika show TTV Gogglebox Mariusza Kozaka, #tolerancjajestkozak.

To jednak nie koniec rewolucji w jego życiu. Krzysztof Gojdź niedawno wystawił na sprzedaż luksusowy apartament w centrum Warszawy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, podkreślał, że bardzo rzadko przebywa w stolicy, nie ma więc sensu trzymać tego mieszkania:

Jak ktoś chce kupić mój apartament, to zapraszam, kosztuje 6,5 miliona złotych. Dlaczego go sprzedaję? Ja tu już nie mieszkam, ostatnio byłem w Warszawie rok temu, więc nie ma sensu go trzymać. Gdyby udało się go sprzedać, zainwestowałbym te pieniądze w nową klinikę, którą otwieram w Nowym Jorku.

Gojdź w programie Kozaka ujawnił, że mieszkanie znalazło nowego właściciela.


Krzysztof Gojdź z mamą – Dzień Matki 2019

Krzysztof Gojdź z mamą – Dzień Matki 2019

Krzysztof Gojdź – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Krzysztof Gojdź – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Krzysztof Gojdź – Twarz, premiera filmu

Krzysztof Gojdź – Twarz, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×