Krzysztof Gojdź nie ma lekarskiego wykształcenia? Takie plotki pojawiały się w show-biznesie. Gwiazda TVN Style pokazuje niezbite dowody…

Program Krzysztofa Gojdzia

Program Krzysztofa Gojdzia

Wykształcenie Krzysztofa Gojdzia

Na temat Krzysztofa Gojdzia w mediach pojawiło się już mnóstwo plotek, na które dotychczas znany lekarz machał ręką. Nie przejmował się specjalnie przypisywanymi romansami, konfliktami i skandalami. Jednak postanowił zareagować na to, że konkurencja nieustannie podważa jego wykształcenie.

Wielokrotnie pojawiały się plotki, że Gojdź jest samozwańczym „doktorem”, a sukces jego kliniki opiera się tylko i wyłącznie na popularności, którą zbudował w ostatnich latach dzięki własnemu programowi w TVN Style. Nie od dziś wiadomo, że cudzy sukces kole w oczy. Dotychczas Krzysztof milczał i tylko w pojedynczych przypadkach, na wyraźną prośbę dziennikarzy, odpowiadał na stawiane mu zarzuty. Dzisiaj postanowił zdementować krążące w mediach pomówienia na temat jego braku wykształcenia.

Na Facebooku Gojdzia pojawił się ostry status opatrzony scanami dyplomów z czasów studiów. Tym samym doktor Gojdź potwierdza, że ukończył nie tylko medycynę, ale również zarządzanie i marketing na SGH:

Mało kto wie ile trudu, wysiłku i starań kosztowało mnie to aby być teraz w tym miejscu życia gdzie jestem. Aby teraz cieszyć się życiem, kochać swoją pracę i pacjentów.
Wielu zazdrości i nie może zrozumieć, że ktoś może się wybić się, być jednym z najlepszych w swoim fachu, robić karierę na świecie. I pomimo to może pozostać normalnym człowiekiem, który współczuje i pomaga innym.
Konkurencja nie może przyjąć do wiadomości, że jest Gojdź, który ma największą ilość pacjentów, kilka klinik, a za miesiąc otwiera nową, najnowocześniejszą i największą klinikę medycyny estetycznej w Polsce. Że jest na TOP-ie, bo nie przerabia kobiet w monstra, nie pompuje litrów kwasu i botoksu w twarz żeby zarabiać. Że często bezinteresownie pomaga pacjentom. Że ciężką pracą można osiągnąć w Polsce sukces.
Hejterzy rzucają oszczerstwa, że nie jestem lekarzem, nie mam prawa wykonywania zawodu, nie mam doktoratu, nie jestem wykładowcą Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, którą ukończyłem z nr 1 w Miami!
Proponuję im wejść w internet i sprawdzić wszystko np. na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej. Niech poobserwują moją pracę, setki godzin wykładów po całym świecie każdego roku.
Mało kto wie, że oprócz medycyny z wynikiem bardzo dobrym skończyłem również Wydział Zarządzania i Marketingu na SGH i jestem też magistrem ekonomii. Niedługo rozpoczynam studiować psychologię kliniczną w Nowym Jorku.

Krzysztof ostrzega, że przy kolejnych próbach podważenia jego autorytetu skorzysta z pomocy prawnika:

Informuję hejterów, że wszystkie pomówienia i kłamstwa, o których usłyszę będę kierował na drogę sądową poprzez moją kancelarię Chmaj i Wspólnicy Kancelaria Radcowska Sp.k. w Warszawie. Mówię STOP szerzeniu chamstwa i oczernianiu mnie. Już dosyć!

Czy tymi dowodami doktor Gojdź zamknie usta hejterom? W końcu przedstawił niezbite dowody.

Zobacz: Krzysztof Gojdź ostro na Facebooku: „Z Olą Ciupą pozostajemy wyłącznie w…”

Zobacz: Dramatyczny wpis Krzysztofa Gojdzia na Facebooku. „Wczoraj na domówce zmarł znajomy…”

Krzysztof Gojdź wykształcenie

Krzysztof Gojdź wykształcenie

Gdzie studiował Krzysztof Gojdź?

Gdzie studiował Krzysztof Gojdź?

Dyplom Krzysztofa Gojdzia

Dyplom doktora Krzysztofa Gojdzia

Krzysztof Gojdź - TVN Style wiosna 2017

Krzysztof Gojdź – TVN Style wiosna 2017


Dyplom Krzysztofa Gojdzia

Dyplom Krzysztofa Gojdzia

Gdzie studiował Krzysztof Gojdź?

Gdzie studiował Krzysztof Gojdź?

Krzysztof Gojdź wykształcenie

Krzysztof Gojdź wykształcenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×