Krzysztof Diablo Włodarczyk dopiero co wyszedł z aresztu, a już usłyszał kolejny wyrok. Wróci za kratki?

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Krzysztof Diablo Włodarczyk usłyszał kolejny wyrok skazujący. Pięściarz dopiero co opuścił areszt i zdaje się, że może znowu tam wrócić. Co orzekł sąd w jego sprawie?

Krzysztof Diablo Włodarczyk jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy. Karierę na zawodowym ringu rozpoczął wiele lat temu i może się pochwalić licznymi sukcesami. Do tej pory stoczył aż 63 walki, z których 58 zakończyło się jego zwycięstwem. 39 razy udało mu się położyć przeciwnika na deskach. W dotychczasowej karierze jedynie 4 razy odniósł porażkę i raz zakończył walkę punktowym remisem. Może się poszczycić tytułem mistrza świata organizacji WBC i organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Pod koniec zeszłego roku dużo mówiło się o tym, że bokser chce wrócić na ring. Miał rozpocząć nawet intensywne treningi i przygotowania do walki. Prasa rozpisywała się o tym, że prawdopodobnie w narożniku stanie naprzeciw niego Tommy McCarthy. Ambitne plany pokrzyżowały poważne problemy.

Krzysztof Diablo Włodarczyk znowu trafi do więzienia

Krzysztof Diablo Włodarczyk od dłuższego czasu ma kłopoty z prawem. Sportowiec na początku tego roku został skazany za jazdę bez wymaganych uprawnień. Sędzia nie miał dla niego żadnej litości i orzekł, że musi odsiedzieć w więzieniu aż 5 miesięcy. Odbiło się to bardzo na jego kilkumiesięcznej córeczce.

Najgorszym momentem w całym moim życiu było to, że kiedy wyszedłem, to córka bała się mnie. Uśmiechała się, bo wiedziała, że jestem kimś znajomym, ale bała się mnie. Nie mogłem jej nawet na ręce wziąć – mówił w rozmowie z Super Expressem.

Kilka dni temu pięściarz usłyszał kolejny wyrok skazujący. Jak podaje Super Express, za ten sam czyn został skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności i prace społeczne. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli z kolei nie był tak łaskawy i za prowadzenie auta bez prawa jazdy skazał sportowca na kolejne 5 miesięcy pozbawienia wolności.

(…) wymierzył mu karę 5 (pięciu) miesięcy pozbawienia wolności oraz na podstawie art. 42 § 1 a pkt. 2 k.k. orzekł wobec oskarżonego środek karny w postaci zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym na okres 2 (dwóch) lat – brzmi odpowiedź z sądu na pisemne zapytanie „Super Expressu” w tej sprawie.

Wyrok nie jest prawomocny, a Diablo ma jeszcze szansę się odwołać i uniknąć kolejnej odsiadki.


Krzysztof Diablo Włodarczyk z córką Marysią

Krzysztof Diablo Włodarczyk z córką Marysią

Krzysztof Diablo Włodarczyk z córką Marysią

Krzysztof Diablo Włodarczyk z córką Marysią

Krzysztof Diablo Włodarczyk - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Krzysztof Diablo Włodarczyk - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zastanawiam się jakim prawem sad udziela informacji prasie A zwłaszcza niezbyt a0mbitnej delikatnie mówiąc
  Przecież to jest jego prywatność.

 • Gość pisze:

  Zdjęcia z ” partnerka ” sprzed dwóch lat.
  Nie macie nowszych?

 • Gość pisze:

  Taki lajf przynajmniej słuźby mają co robić z patologią a dzisiaj liga narodów iran – polska basket polska – brazylia speedway dania – polska mam co robic pizza i piwo a nie kulki kiełki makaron mocy bo jutro trzeba worki pyrów przerzucić a nie lezeć i pachniec i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×