Legendarny polski piosenkarz zmaga się z okrutną chorobą nowotworową. Właśnie trafił do szpitala!

Krzysztof Cwynar ma raka

Krzysztof Cwynar choruje na raka

Wygląda na to, że polskie media toną ostatnio w złych informacjach. Tym razem nieszczęśliwa passa dopadła Krzysztofa Cwynara, jednego z najsłynniejszych piosenkarzy minionego pokolenia – w dniu premiery jego czternastego krążka zatytułowanego Zawstydzona artysta usłyszał okrutną diagnozę. Lekarze odkryli u niego nawrót choroby nowotworowej. Zamiast brać udział w koncertach i promować swój najnowszy album, piosenkarz wylądował w szpitalu. Za tydzień czeka go poważna operacja.

Płyta, która miała podsumować twórczość artysty była dla niego niesamowicie ważna. Znalazły się na niej jego największe przeboje, a obok nich dwa niezwykle udane covery musicalowe i nowe utwory, które miały oczarować publiczność. Zamiast tego Cwynar musiał położyć się do szpitalnego łóżka:

Dla Krzysztofa ta płyta była wielką radością. Niestety teraz ta radość jest zmącona fatalną niespodzianką losu. Diagnoza potwierdziła się – jest to rak. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że dowiedzieliśmy się o tym dokładnie 23 marca, w dzień premiery wyczekiwanej płyty „Zawstydzona” – wyjawił w rozmowie z Super Expressem menadżer Zbigniew Rabiński.

Wokalista już wcześniej zmagał się z chorobą. Zaatakowała wtedy jelito grube, ale została pokonana. Teraz pojawiły się złośliwe przerzuty na wątrobie. W przyszłym tygodniu w szpitalu w Bydgoszczy lekarze podejmą kolejną walkę o jego życie.

Trzymamy kciuki!

 

Wiemy, na co choruje Edyta Górniak. „Lekarze zdiagnozowali u mnie…”. Gwiazda wydała oświadczenie

Maciej Miernik ciężko choruje. Stan zdrowia artysty pogorszył się

Tamara Arciuch choruje w „M jak miłość”. Co się dzieje z jej bohaterką?


Krzysztof Cwynar ma raka

Krzysztof Cwynar ma raka

Krzysztof Cwynar ma raka

Krzysztof Cwynar ma raka

Krzysztof Cwynar ma raka

Krzysztof Cwynar ma raka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Krzysztof Cwynar, to człowiek i Artysta o złotym SERCU. Jego dobroć, skromność i zawsze pomoc POTRZEBUJĄCYM. JEST, tak piękna i prawdziwa, że aż ZAWSTYDZA, NIEPRAWDOPODOBNYM CZLOWIECZEŃSTWEM.

  • Gośćwacek pisze:

    wspanialy artysta cudowny czlowiek duzo zdrowka zycze panu krzysztofowi

  • Gośćwace pisze:

    wspanialy artysta cudowny czlowiek duzo zdrowka zycze panu krzysztofowi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×