Krzysztof Cugowski bohaterem nowego skandalu. W sieci grzmi o tym, co zrobił po śmierci Romualda Lipki

Romuald Lipko, Krzysztof Cugowski

Romuald Lipko, Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski dwa dni temu pożegnał kolegę z zespołu Romualda Lipkę, który zmarł 6 lutego po długiej chorobie, a już dzisiaj zagra koncert. Wzburzyło to jego fanów. Co piszą?

Romuald Lipko legendarny kompozytor, a zarazem lider Budki Suflera, zmarł 6 lutego w wyniku choroby nowotworowej, z którą walczył już od długiego czasu. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 12 lutego. Ciało artysty złożono do grobu na cmentarzu przy ulicy Lipowej. Podczas ceremonii pożegnalnej z balkonu ratusza odegrano wielki przebój Budki Suflera Jolka, Jolka.

Wśród wielu znanych żałobników, nie mogło zabraknąć także Krzysztofa Cugowskiego, który przez lata był wokalistą Budki Suflera i przyjaźnił się ze zmarłym, mimo że ich relacja nie należała do najłatwiejszych.

Krzysztof Cugowski nie odwołał koncertów na czas żałoby po Romualdzie Lipce. Fani wzburzeni

Podczas gdy Budka Suflera odwołuje swoje koncerty, bo muzycy są pogrążeni w żałobie i chcą w ten sposób okazać szacunek zmarłemu przyjacielowi, okazuje się, że Krzysztof Cugowski już szykuje się do koncertu i to zaledwie dwa dni po pogrzebie Romualda Lipki. Fanów ten fakt dosyć mocno zadziwił, a niektórych nawet rozsierdził. Nie szczędzą ostrych komentarzy pod adresem muzyka.

  • Przecież odwołali wszystkie koncerty na najbliższe 2 miesiące z powodu śmierci Romualda Lipki.
  • Żenada.Odchodzi i wraca.i nic ciekawego nowego nie pokazuje.Już było pożegnanie Budki.Zarobili miliony.Ciągle mało.Dałby już sobie spokój.
  • Cugowski trzeba mieć Jaja .Ty ich nie masz.Pochowaliście Romualda.Prawo nie pisane były Kolega z Zespołu jest Żałoba choć miesiąc.Byliście Moim Pokoleniem ale Ty nie masz Jajec i płaczesz bo Emerytura do Du….y!
  • Bez pana Lipko K. Cugowski to nie zespół.
  • Cugowski.. Nie lubię go i nie lubiłam nigdy. Z Romualdem Lipko od lat w poważnym konflikcie. Lipko nie zgodził się nawet na jego udział w ostatniej trasie Budki – ( przyp. red. we wpisach zachowano pisownię oryginalną) piszą internauci.

Krzysztof Cugowski, póki co nie odniósł się do żadnego z komentarzy.

Krzysztof Cugowski, Romuald Lipko, Tomasz Zeliszewski, Romuald Czystaw, Zdzisław Janiak - Budka Suflera

Krzysztof Cugowski, Romuald Lipko, Tomasz Zeliszewski, Romuald Czystaw, Zdzisław Janiak – Budka Suflera

Krzysztof Cugowski i Romuald Lipko mieli trudną relację

Panów łączyła trudna przyjaźń. Do pierwszego poważnego konfliktu doszło między nimi już trzy lata po założeniu Budki Suflera – w 1977 roku. Kolejne napięcia miały miejsce, gdy Cugowski wszedł w politykę, zostając senatorem w 2005 roku.

Przez kilka ostatnich miesięcy nie odzywali się do siebie. Zdążyli się jednak pojednać przed śmiercią Romualda. Spotkali się, kiedy leżał już na łożu śmierci.

Spotkałem się z Romkiem we wtorek w szpitalu, z jego inicjatywy. Leżał na łóżku. Pożegnaliśmy się i pogodziliśmy. Niech spoczywa w spokoju – powiedział Krzysztof Cugowski w rozmowie z Faktem.


Krzysztof Cugowski nie odwołał koncertu

Krzysztof Cugowski nie odwołał koncertu

Krzysztof Cugowski – pogrzeb Romualda Lipki

Krzysztof Cugowski – pogrzeb Romualda Lipki

Romuald Lipko

Romuald Lipko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×