Mama Ani Przybylskiej wrzuciła zdjęcia z urodzin Piaska. Było o wiele huczniej, niż gdy świętował z Nergalem. Ale i tym razem nie zabrakło kontrowersji

Urodziny Andrzeja Piasecznego

Urodziny Andrzeja Piasecznego

Krystyna Przybylska, mama Ani Przybylskiej, bawiła się na urodzinach Andrzeja Piasecznego. Ich zdjęcia obiegły internet. 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Przyczyną śmierci wielkiej aktorki była choroba nowotworowa. Zostawiła partnera – Jarosława Bieniuka, troje dzieci – OliwięSzymonaJana, mamę – Krystynę Przybylską i siostrę – Agnieszkę.

Pani Krystyna Przybylska bardzo przeżyła śmierć córki, która miała przecież zaledwie 35 lat. Podczas wywiadu w Mieście kobiet drobiazgowo opowiedziała o ostatnich chwilach córki. Jak wyznała, do końca łudziła się, że Ania wyjdzie z choroby.

Do ostatniej chwili łudziliśmy się, że jednak będzie dobrze. Pod koniec miała niesamowity apetyt. Przez ostatnie trzy dni. To było coś niesamowitego. (…) Ona była waleczna do końca. Była zawsze uśmiechnięta, była zawsze sobą.

Do dziś nie może się ona pogodzić ze śmiercią ukochanej córki.

Dzieci jak są u mnie w domu, czy jak ja jestem u nich, to wtedy szczególnie mnie rozrywa. Zwłaszcza kiedy śpią. Najbardziej wzrusza mnie najmłodszy, Jasiu, który miał 3 i pół roku, gdy zmarła Ania.

W tej samej rozmowie mama Ani przyznała, że od dawna korzysta z pomocy psychiatry, co spowodowane jest ciągłym hejtem, jaki się na nią wylewa.

Z powodu hejtu od 2015 roku leczę się u psychiatry.

Jedną z najbliższych Ani osób był Andrzej Piaseczny, z którym grała w serialu Złotopolscy. Tak piosenkarz wspominał ostatnie spotkanie z aktorką w filmie dokumentalnym Ania, który swoją premierę miał w październiku ubiegłego roku:

Powiedziałem jej, że wszystko będzie dobrze, a ona spojrzała na mnie poważnie i odpowiedziała: nie będzie. 

Krystyna Przybylska bawiła się na urodzinach Andrzeja Piasecznego

Do dziś pani Krystyna utrzymuje kontakt z niektórymi przyjaciółmi swojej córki. Jednym z jej znajomych jest Andrzej Piaseczny, którego nazywa „synem”. Mama Ani w ten weekend bawiła się na 52. urodzinach muzyka. Na przyjęcie zabrała też swoje koleżanki.

Krysia Krysieńka z całego serca dziękuję za zaproszenie na urodziny Piaska i za bardzo miło spędzony wieczór dziewczyny – jedna z jej przyjaciółek napisała na Facebooku i oznaczyła Krystynę we wspólnych zdjęciach.

Krysia Krysieńka💕 z całego serca dziękuję za zaproszenie na urodziny Piaska i za bardzo miło spędzony wieczór🍾🥂 dziewczyny 💯🫶

Posted by Danuta Szczęsna Zawadzka on Saturday, January 7, 2023

Inne internautki pozazdrościły paniom tak szampańskiej zabawy w gronie wokalisty.

  • Ale fajnie. Mogła Pani wziąć autograf dla mnie he he Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

  • Pozazdrościć spędzonego czasu! Zapewne zasłużony!

  • Ale piękny bankiet i to w tak doborowym towarzystwie – to tylko niektóre komentarze.

Więcej zdjęć pani Krystyny i Andrzeja zobaczycie w galerii pod tekstem.

Naszą uwagę zwróciło coś jeszcze. Na niektórych zdjęciach Piasek ma na sobie ważny dla muzułmanów sznur modlitewny – subhę lub naszyjnik na niego stylizowany. Wskazuje na to zakończenie charakterystycznego dla tego typu przedmiotów.

Czy to oznacza, że Piasek zmienił wyznanie? Absolutnie nic na to nie wskazuje. Dla części osób – konserwatywnych katolików jednak samo założenie takiego przedmiotu w charakterze ozdoby może wydawać się nieco kontrowersyjne.

Andrzej Piaseczny i jego urodziny z Nergalem

Przypomnijmy, że do drobnych kontrowersji doszło też podczas skromnych, 50. urodzin Piaska w 2021 roku. Jeden z uczestników imprezy, Nergal, zamieścił wtedy film, na którym jubilat ujawnił poglądy polityczne podczas wznoszenia toastu.

J**ać biedę, PiS, Konfederację i wszystkich innych – powiedział.

Chyba nie trzeba tłumaczyć, jak wielkie oburzenie wywołało to wśród zwolenników tych partii…

Tak później Piasek mówił o materiale udostępnionym przez przyjaciela:


Krystyna Przybylska bawiła się na urodzinach Andrzeja Piasecznego

Krystyna Przybylska bawiła się na urodzinach Andrzeja Piasecznego

Krystyna Przybylska bawiła się na urodzinach Andrzeja Piasecznego

Krystyna Przybylska bawiła się na urodzinach Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny z subhą

Andrzej Piaseczny z subhą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×