Krystyna Pawłowicz ma nową fryzurę, która odjęła jej lat. Na wielkiej gali wszyscy patrzyli tylko na nią. Co za zmiana!

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz pojawiła się na wielkiej gali i olśniła swoim wizerunkiem. Internauci nie szczędzą jej komplementów. Zafundowała sobie zupełnie nową fryzurę. 

Krystyna Pawłowicz to wieloletnia posłanka Prawa i Sprawiedliwości, która w 2019 roku wycofała się z życia politycznego. Jej odejście było bardzo szeroko komentowane w mediach, ponieważ znana była z niepokornego charakteru i odważnie mówiła to, co myśli. Wielokrotnie Komisja Etyki Poselskiej zwracała uwagę na to, aby zmieniła nieco język, dostała ona też kilka upomnień. 5 grudnia 2019 objęła stanowisko w Trybunale Konstytucyjnym. Jej kadencja ma trwać dziewięć lat.

Chociaż Krystyna Pawłowicz już tak bardzo nie udziela się w mediach, to nadal wzbudza ogromne zainteresowanie, a każde jej publiczne wystąpienie jest obserwowane i długo jeszcze komentowane w mediach, a także przez internautów. Pod lupę przez wiele lat brany był także jej wizerunek, który nigdy się nie zmieniał. Kiedyś postanowiła ona pokazać zdjęcia z młodości, które wywołały spory zachwyt. Udowodniła bowiem, jak piękną jest kobietą.

Krystyna Pawłowicz w nowej fryzurze

Krystyna Pawłowicz od lat przyzwyczaiła Polaków do tego, że chociaż lubi zwracać na siebie uwagę, to raczej nie wyglądem, a kontrowersyjnymi wypowiedziami. Nigdy nie eksperymentowała ze stylizacjami i była wierna ciemniejszym kolorom i tradycyjnym spódnicom i żakietom. Jej garderobę zdecydowanie ożywiały jedynie kolorowe apaszki, które są nieodłącznym elementem jej stylu. Od dawna nosi też tę samą fryzurę. Dłuższe włosy spina w kok z tyłu głowy. Ostatnio jedno sporo się w tym temacie zmieniło.

Krystyna Pawłowicz pojawiła się na  gali 195-lecia Gazety Polskiej, a zdjęciem postanowiła pochwalić się w social mediach. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na jej nowy wizerunek. Była posłanka PiS ścięła swoje długie włosy do ramion i postanowiła je rozpuścić.

Na gali 195-lecia Gazety Polskiej siedziałyśmy obok siebie ze śliczną Panią rzecznik Straży Granicznej -Anną Michalską – podpisała zdjęcie.

Internauci bardzo żywiołowo zareagowali na ten kadr i nie poskąpili komplementów.

  • Polki to jednak piękne kobiety.
  • To prawda, że śliczna jest pani rzecznik, ale na obrazku widać, że obie panie jesteście piękne.
  • Rzekłbym nawet, że jest tak samo śliczna jak ty Krysiu.
  • Pięknie Pani wygląda – komplementują internauci.

A jak wam się podoba Krystyna Pawłowicz takim wydaniu? Nowa fryzura zdecydowanie odjęła jej kilka lat.


Krystyna Pawłowicz w nowej fryzurze

Krystyna Pawłowicz w nowej fryzurze

44. Krystyna Pawłowicz - Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek wg Wprost

44. Krystyna Pawłowicz - Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek wg Wprost

Krystyna Pawłowicz na imprezie Playboya

Krystyna Pawłowicz na imprezie Playboya

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×