Szukaj

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! Ogłosiła to oficjalnie!

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki

Dlaczego Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki?

Krystyna Pawłowicz ogłosiła zakończenie kariery politycznej. Posłanka PiS-u opublikowała na Twitterze komentarz, w którym oświadczyła, że odchodzi z polityki. Kiedy oficjalnie złoży rezygnację?

Krystyna Pawłowicz ogłosiła zakończenie kariery politycznej

O Krystynie Pawłowicz powiedziano i napisano wiele. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie wbijała kij w mrowisko swoimi kontrowersyjnymi opiniami na najbardziej drażniące Polaków tematy. Okazuje się, że prawdopodobnie najbardziej kolorowa postać partii rządzącej – słynąca z ataków personalnych czy jedzenia na Sali Posiedzeń – postanowiła zakończyć swoją karierę na scenie politycznej.

Pawłowicz na Twitterze opublikowała oświadczenie, w którym zdradziła, że po świętach Bożego Narodzenia wycofuje się z życia politycznego, a także obiecała skasować swój profil na Twitterze, z którego wpisy wielokrotnie były cytowane przez największe media w kraju.

Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca, teraz młodzi. Pozdrawiam – napisała Krystyna.

66-letnia posłanka PiS-u, która w Sejmie RP jest obecna od 2011 roku, swoją decyzję o odejściu z partii tłumaczy chęcią odpoczynku i poprawy stanu zdrowia.

Będziecie tęsknić?

Zabawne i żenujące. Oto plakaty wyborcze, które przeszły do historii

Poseł Paweł Rabiej pokazał swojego partnera! To dziennikarz znany z TVP!

Andrzej Duda w ciuszku z garderoby swojej żony. Wyciekło zdjęcie prosto z pałacu! To żaden mem!


Czy śledzisz wpisy Krystyny Pawłowicz?

×