Krystyna Pawłowicz wybrała się na lodowisko. Relacja byłej posłanki PiS z wieczornego wypadu już jest hitem sieci

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz postanowiła pochwalić się w sieci tym, jak spędziła czwartkowy wieczór. Okazuje się, że była posłanka wybrała się na lodowisko. Zobaczcie zdjęcie. 

Krystyna Pawłowicz swego czasu była jedną z najbardziej znanych twarzy polityki. Przez wiele lat była posłanką Prawa i Sprawiedliwości. W 2019 roku postanowiła wycofać się z tej działalności i objęła stanowisko w Trybunale Konstytucyjnym, gdzie kadencja ma trwać aż 9 lat.

Jej rezygnacja z sejmowej kariery była bardzo szeroko komentowana przez polskie media. Dała się ona bowiem poznać, jako jedna z najbardziej niepokornych działaczek PiS-u. Zawsze mówiła to, co myśli i często nie przebierała w słowach. Pawłowicz wielokrotnie dostawała upomnienia od Komisji Etyki Poselskiej, która prosiła ją o zmianę języka.

Pomimo tego, że była posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie jest już jedną z kluczowych osób w polityce, to nadal wzbudza zainteresowanie społeczeństwa, a każde jej kolejne wystąpienie jest szeroko komentowane przez internautów.

Jak Krystyna Pawłowicz spędziła święto Trzech Króli?

Krystyna Pawłowicz jest bardzo aktywna w social mediach. Żywo komentuje najważniejsze wydarzenia, ale też publikuje kadry, na których możemy zobaczyć, jak spędza czas poza pracą. Ostatnio pochwaliła się wyjściem na galę 195-lecia Gazety Polskiej, gdzie zaprezentowała się w nowej fryzurze. Jej fotografia wzbudziła spore zainteresowanie i była żywo komentowana przez internautów.

Teraz na prowadzonym przez nią koncie na Twitterze pojawił się kadr z wczorajszego wieczoru. Okazało się, że 69-latka w wieczór święta Trzech Króli postanowiła skorzystać z ładnej pogody i wybrać się na lodowisko.

A wieczorem na łyżwy – napisała.

Internauci natychmiast zaczęli dopytywać o to, czy była posłanka sama również założyła łyżwy i ruszyła na lód. Ta szybko rozwiała ich wątpliwości i wyjaśniła, że była jedynie obserwatorem. Nie da się ukryć, że fotografia wzbudziła spore poruszenie. Zapewne gdyby zdecydowała się razem z innymi nieco zaszaleć w zimowym sporcie, wzbudziłaby jeszcze większą sensację, a zdjęcie z łyżwami na stopach byłoby prawdziwym hitem.


Krystyna Pawłowicz na lodowisku

Krystyna Pawłowicz na lodowisku

Krystyna Pawłowicz w nowej fryzurze

Krystyna Pawłowicz w nowej fryzurze

Ludzka twarz Krystyny Pawłowicz

Ludzka twarz Krystyny Pawłowicz

Komentarze

  • Gość pisze:

    Lubię ją bardzo za wyrazistość. Wstydem dla srodowiska prawniczego chyba tych niezaleznych sędziów od Konstytucji i porżadku prawnego RP.

  • Gość pisze:

    ŁO PANIE…jej obecność na jastrzabpost postrzegam jako obrazę.NIE CHCĘ TEJ PANI ,O WYBITNIE RADIOWEJ URODZIE.ani oglądać ani słuchać!!!!

  • Gośćssss pisze:

    Ta kobieta, jest wstydem dla środowiska prawniczego

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×