Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

Zdjęcie (1) Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

[1/7] Krystyna Królikiewicz zmarła w wieku 96 lat

Zdjęcie (2) Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

[2/7] Krystyna Królikiewicz zmarła w wieku 96 lat

Zdjęcie (3) Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

[3/7] Krystyna Królikiewicz zmarła w wieku 96 lat

Zdjęcie (4) Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

[4/7] Cezary Harasimowicz i Grażyna Wolszczak - Wielki Test na Prawo Jazdy

Zdjęcie (5) Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

[5/7] Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz - premiera spektaklu Pozytywni, 2015

Zdjęcie (6) Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

[6/7] Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz - akcja charytatywna Choinki Jedynki fot. AKPA

Zdjęcie (7) Nie żyje polska aktorka. Wzruszający wpis Grażyny Wolszczak: „W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię to ostatnie zdjęcie”

[7/7] Grażyna Wolszczak o śmierci teściowej

Komentarze

×