Najpierw szczepionki, a teraz głodówka. Krystyna Janda swoją szczerością wywołała ferment w social mediach. „Jak ci nie głupio!”

Krystyna Janda o cenach leków dla seniorów

Krystyna Janda o cenach leków dla seniorów

Krystyna Janda wzbudza w fanach skrajne emocje. Tym razem znów jest o niej głośno. Wszystko za sprawą jej głodówki!

Krystyna Janda coraz częściej antagonizuje swoich fanów. W ostatnim czasie w ostry sposób wypowiada się na temat szczepionek przeciwko koronawirusowi. Nie ukrywa, że jest zwolenniczką przymusu szczepień i wprowadzenia restrykcji dla osób, które nie zechcą się poddać wakcynacji.

Tak jest we Włoszech. Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Widziałam w Austrii jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni nie powinni chodzić do pracy – wyznała.

Dodała, że potrafi zwracać uwagę tym osobom, które nie stosują się do obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią:

Ja w tej chwili mam bardzo mało przeciwciał, bo to badałam. Jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni.

Wyznania Jandy wywołały ostre spory w sieci. Część jej fanów, którzy podzielają poglądy antyszczepionkowców, krytykowała ją w niewybredny sposób. Tym razem aktorka zdecydowała się na kolejne wyznanie, jakie nie przejdzie bez echa.

Głodówka Krystyny Jandy. O co chodzi?

Krystyna Janda wyjawiła, że przebywa na „głodówce”. Swoim wyznaniem podzieliła się pod wpisem aktora Bogusława Lindy. Gwiazdor znany z Psów zamieścił na Facebooku kilka zdjęć przedstawiających go podczas obiadów. Prezentował na nich różne wyszukane dania, w tym wschodnioazjatyckie i z dodatkiem owoców morza.

Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca, i wracać do ulubionych 😎 Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? 😅 Które najlepsze?

Posted by Boguslaw Linda on Wednesday, October 13, 2021

W opisie do zdjęć gwiazdor zapytał fanów:

Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca, i wracać do ulubionych. Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? Które najlepsze?

Na komentarz odpowiedziała m.in. Janda.

A ja na głodówce kontrolowanej. Pozdrowienia – napisała krótko gwiazda kina.

Wypowiedź poróżniła fanów. Nie zabrakło komentarzy ze strony hejterów.

 • Głodówka kontrolowana pada na głowę i usprawiedliwia szerzenie faszystowskiej ideologii zabraniającej nieszczepionym pracować? Co na to „pani” koledzy po fachu? – napisała kobieta o wyraźnie antyszczepionkowych poglądach.
 • Jak ci nie jest głupio! Rozumiem, że aktorom jest mniej wstydu – skomentował inny krytyk.
 • Nie wymawiając, w naszym wieku na głodówki już za późno. Trzeba jeść owoce, warzywa, proteiny, najlepiej ryby. Organizm zaczyna już być mniej wydajny w przyswajaniu jedzenia – zauważył z kolei trzeźwo inny internauta.

Jeszcze inni autorzy komentarzy poparli z kolei nowe postanowienie swojej idolki. Pisali:

 • Głodówka to świetny pomysł. Dla zainteresowanych jest sporo artykułów naukowych na ten temat.
 • Na głodówce kontrolowanej też czasem można sobie pojeść! Muszle jak najbardziej. Życzę smacznego i pozdrawiam.
 • Polecam zapoznać się z nowymi badaniami z nową piramidą żywności (…) i przemyśleć. Powodzenia, pani Krystyno.

Głodówka kontrolowana służy oczyszczeniu organizmu z toksyn, ustabilizowaniu poziomu cukru, podkręceniu metabolizmu, regeneracji i zwiększeniu odporności. Stosowaliście kiedyś taką praktykę?


Skrin wpisu Bogusława Lindy

Skrin wpisu Bogusława Lindy

Skrin komentarza Krystyny Jandy

Skrin komentarza Krystyny Jandy

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja panią Jandę kojarzę tylko z rozbieranych filmów.Potem były pieniądze za te filmy i nie-wyparzona gęba.Teraz podobno reżyser( nie śledzę jej twórczośći bo szkoda czasu),ale słuchając jej wypowiedzi to raczej starość .

 • Kobieta pisze:

  Chora Pani Reżyser nie lubię jej

 • Do anty mówię dość pisze:

  Antyszczepionkowcy to banda głupich egoistów, którzy swoją „wiedzę” czerpią od szarlatanów z youtube’a. Nie zgadzam sie, żeby niezaszczepieni korzystali ze sklepów spożywczych, piekarnii, aptek, drogerii i komunikacji miejskiej.

  • Gość pisze:

   No następny tolerancyjny się odezwał🤦‍♀️ nie przyszło Ci do głowy, że te szczepionki to jest operacja polityczno-finansowa, która ma na celu podzielenie a następnie podporządkowanie społeczeństw? Ciekawe,że chcą wprowadzać wymóg paszportu cowidowego, a nie wymagają paszportów grypowych, ospowych, odrowych, tężcowych lub żółtaczkowych😤 Moje ciało (życie)- mój wybór!!!

  • 1234 pisze:

   Uważaj, żeby zaszczepione Cię nie zarazil.

  • Gość pisze:

   Czemu się boisz niezaszczepionych skoroś zaszczepiony to jesteś chroniony! My body my choice, freedom!

 • Gość pisze:

  I tu wychodzi, kto ma usta pełne frazesów o tolerancji i wolności a realnym życiem. Może należy odwrócić podejście pani Jandy- nie przychodzić na spektakle w których ona gra. Przecież może się zarazić od niezaszczepionych. A jak ją zarażą zaszczepieni to pretensji mieć nie może.

 • Gość pisze:

  Mądrego warto posłuchać

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×