Krystian Wieczorek z żoną wprowadzili się do nowego domu. Zamieszkali w idealnych warunkach. Jest coś jeszcze

Maria Szafirska i Krystian Wieczorek

Maria Szafirska i Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wprowadzili się do nowego domu i już snują kolejne plany. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem ich córeczka doczeka się młodszego rodzeństwa.

Krystian Wieczorek od wielu lat należy do jednych z najgorętszych nazwisk w polskiej branży filmowej. Nie tylko za sprawą swojej świetnej gry, ale także dlatego, że do przystojnego aktora wzdychają fanki w całym kraju. Gwiazdor M jak Miłość od dawna jest już jednak zajęty. Na planie serialu poznał swoją przyszłą żonę Marię Szafirską. Para pobrała się w 2016 roku.

Parę dzieli aż 17 lat różnicy, ale nie przeszkodziło im to podjąć szybkiej decyzji o ślubie. Para poznała się bowiem zaledwie kilka miesięcy przed uroczystością. Skromne wesele odbyło się na Podlasiu z dala od reporterów i świata show-biznesu. Miłość Krystiana i jego żony od chwili ślubu z dnia na dzień się umacnia. Najlepszym na to dowodem jest ich dwuletnia córeczka Lena. Jak donosi magazyn Rewia, para przygotowuje się na kolejnego członka rodziny.

Krystian Wieczorek planuje powiększenie rodziny?

Córka aktorskiej pary przyszła na świat w marcu 2018 roku, a kolorowa prasa donosi, że małżeństwo myśli już o kolejnym dziecku. Jak możemy przeczytać w tygodniku Rewia, Wieczorek zawsze marzył o dużej rodzinie. Jednak dopiero z Marią potrafił stworzyć naprawdę udany związek. Aktor wraz z żoną właśnie przeprowadzili się do nowego domu położonego nad Zalewem Zegrzyńskim.

Dookoła rosną sosny, niedaleko jest piaszczysta plaża i przystań. Ich córeczka ma gdzie się bawić, a uwielbia robić babki z piasku. No i powietrze nad zalewem jest o wiele czystsze niż to w Warszawie. Jednym słowem to idealne warunki, żeby dziecko zdrowo się chowało – zdradza „Rewii” znajoma pary.

Okazuje się, że kupno domu jest również drogą do powiększenia rodziny. Para zdecydowała się na kupno willi z dala od zgiełku miasta nie tylko ze względu na swoją dwulatkę, ale także na to, że bardzo poważnie myślą już o kolejnym dziecku. Aktorka długo nie mogła zajść w ciążę ze względu na boreliozę, o czym opowiedziała jakiś czas temu na łamach jednego z portali, które zajmują się tematyką niepłodności.

Krystian i Marysia myślą o drugim dziecku. Ten dom kupili właśnie z takim zamiarem – zdradza informatorka magazynu „Rewia”.

Nie pozostaje nam nic innego jak kibicować i czekać na dobre wieści.


Krystian Wieczorek – wiosenna ramówka TVP 2020

Krystian Wieczorek – wiosenna ramówka TVP 2020

Krystian Wieczorek z żoną – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Krystian Wieczorek z żoną – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską

Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×