Krystian Wieczorek dodał piękne zdjęcie z żoną, ale nie ukrywa, że miało wyglądać nieco inaczej. Co nie poszło po jego myśli?

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek zamieścił fotografię z żoną. Dodał do niej nietypowy opis. Nie ukrywa, że nie tak miała wyglądać romantyczna fotka.

Krystian Wieczorek należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów. Uznanie widzów zyskał dzięki roli w serialu M jak miłość. Jest też znany z ról w obrazach filmowych i tasiemcach, takich jak: Czas honoruTo nie koniec świata!JuliaAmbassadaKomisarz AlexKomisarz MamaW rytmie sercaBlondynkaMiłość nad rozlewiskiem.

W 2013 roku wygrał w konkursie VivaNajpiękniejsi. Czytelnicy czasopisma uznali go za najprzystojniejszego Polaka w show-biznesie w 2012 roku. W 2016 roku zawarł związek małżeński z aktorką Marią Szafirską. Para poznała się na planie serialu M jak miłość. Małżeństwo ma ze sobą jedno dziecko – córkę Anielę, która urodziła się zimą w 2018 roku.

W lipcu bieżącego roku Krystian i Maria świętowali 5. rocznicę ślubu. Ich miłość bardzo się umocniła. Aktor zrezygnował nawet z roli w Komisarzu Alexie, by skupić się na rodzinie.

Mam małe dziecko, rodzinę i bycie marynarzem w Łodzi przez cztery lata było zabieraniem czasu mojej rodzinie. (…) Przyszedł ten moment, że wracanie do domu jest ważniejsze niż wracanie do hotelu. Nie chciałem składać mojej rodziny na ołtarzu aktorstwa. To była bardzo przemyślana decyzja – wyznał w jednym z wywiadów.

Z okazji piątej rocznicy Krystian zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie. Możecie je zobaczyć poniżej.

Pod fotografią napisał:

Pięć pięknych lat wyjętych z samotności. Kombajn, Spółdzielnia, Snopowiązałka – jednym słowem… Małżeństwo.

To nie pierwsze wspólne zdjęcie pary, jakie Krystian zamieścił na swoim Instagramie.

Wieczorek pokazał nowe zdjęcie z żoną

Krystian Wieczorek zamieścił na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje z partnerką. Obydwoje są ubrani w typowo jesienno-zimowe stroje. Krystian ma na sobie czarną kurtkę zimową, szary szalik i czapkę w tym samym kolorze. Maria z kolei ma na sobie ciemną kurtkę, różową bluzę z kapturem  zaciągniętym na głowę oraz czapkę w kwieciste wzory. Małżeństwo stoi nad brzegiem wody. Nasze zaciekawienie wzbudził oryginalny opis dodany przez ojca rodziny.

Krystian żartobliwie napisał:

Chciałem być sam na tym zdjęciu, ale jezioro w sensie zalew mi się przypałętał i skadrował. Pięknego dnia życzymy w tych okolicznościach wilgotnych.

Do wpisu zamieścił m.in. hasztag „moja piękna żona”. Nowy kadr pary przysporzył jej popularności. Fani obdarzyli ich ciepłymi komentarzami. Oto niektóre z nich:

  • Piękna para.

  • Idealna ONA. To nie może być inaczej.

  • Faktycznie jest piękna, życzę Wam wielu lat w zdrowiu, szczęściu i spokoju.

  • Ściskam Was ciepło z deszczowego Torunia.

  • Pięknego dla Państwa. Pozdrawiam z Podkarpacia.

  • Wzajemnie kochani.

A wy jak oceniacie  widoki przedstawione przez parę? Zdjęcie wykonano nad Zalewem Zegrzyńskim w powiecie legionowskim. Byliście w tym miejscu? Wygląda magicznie.


Krystian Wieczorek z żoną. Zdjęcie z Instagrama

Krystian Wieczorek z żoną. Zdjęcie z Instagrama

Krystian Wieczorek z córką

Krystian Wieczorek z córką

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×