Krystian Ochman wylądował w szpitalu! Niepokojące zdjęcie wprost z łóżka znalazło się na profilu gwiazdora

Krystian Ochman trafił do szpitala

Krystian Ochman trafił do szpitala

Mamy fatalne wieści dla fanów Krystiana Ochmana. Muzyk trafił do szpitala. O wszystkim poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Krystian Ochman urodził się w USA, lecz pochodzi z polskiej rodziny. Zdolny muzyk wygrał 11. edycję programu The Voice of Polandco otworzyło mu drogę do kariery. W maju tego roku wziął udział w Konkursie Piosenki Eurowizji we włoskim Turynie. W finale wydarzenia zajął dopiero dwunaste miejsce. Jego niedoceniony występ zobaczycie poniżej.

Polacy przyjęli wynik z brakiem zrozumienia. Rozczarowanie pogłębiło to, że Polak był jednym z tych uczestników konkursu, którzy znajdowali się w czołówce rankingów bukmacherskich. Krystian zadeklarował zresztą, że najpewniej nie wystąpi więcej na Eurowizji.

Powiem tak szczerze, że chyba drugi raz raczej nie. Doświadczyłem tego już i mam sentyment do tego, więc na pewno tego nie zapomnę do końca życia, ale chciałbym już iść do przodu i robić nowe rzeczy, a nie wracać do tego samego, nawet jak czułem, że tam świetnie się bawię – powiedział niedawno „Pomponikowi”.

Krystian Ochman wylądował w szpitalu. Co wiemy na ten temat?

Dziś wieczorem artysta wrzucił do sieci zdjęcie ze szpitala, pisząc w jego opisie:

Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia. Przepraszam, nie byłam aktywny, ale wciąż przebywam w szpitalu. Czuję się coraz lepiej, do jutra!

Dotychczas nie wiedzieliśmy o jego hospitalizacji. Wokalista poinformował za to przed kilkoma dniami o tym, że stan jego zdrowia uległ nagłemu pogorszeniu, co zmusiło go do przeniesienia daty koncertu w Łodzi.

Kochani, przepraszam najmocniej, ale dzisiejszy koncert w Łodzi musimy przenieść na 2 września. Wszystkie bilety oczywiście zachowują ważność i mam nadzieję, że spotkam się z Wami wszystkimi w nowym terminie – napisał 22 czerwca.

Wyjaśnił wtedy, że powodem niedyspozycji jest choroba gardła:

Wróciłem od laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam straszne spuchnięte migdały i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do formy.


Krystian Ochman trafił do szpitala

Krystian Ochman trafił do szpitala

Krystian Ochman - Opole 2022. Drugi dzień festiwalu

Krystian Ochman - Opole 2022. Drugi dzień festiwalu

Krystian Ochman - Opole 2022. Premiery. Gość

Krystian Ochman - Opole 2022. Premiery. Gość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×