Krystian Ochman zgodziłby się na powtórny występ na Eurowizji? Nie ma na to szans – wskazał konkretne powody

Krystian Ochman

Krystian Ochman

Krystian Ochman nie osiągnął sukcesu na Eurowizji 2022. Czy wystąpiłby ponownie w konkursie? Nie. Podał konkretne argumenty przeciwko takiemu obrotowi sytuacji.

14 maja zakończył się konkurs Eurowizji we włoskim Turynie. O zwycięstwo walczyło 25 najlepszych wykonawców z Europy, Australii i kilku państw azjatyckich. Ostatecznie wygrała Ukraina, co nie było zaskoczeniem dla bukmacherów i fanów. Gdy ten kraj został napadnięty przez Rosjan, zespół Kalush Orchestra od razu wywindował się na szczyt rankingów bukmacherskich. Także Polak, Krystian Ochman, stawiany był w pierwszej 5., przez co zdobył wielką popularność. Ostatecznie nasz rodak zajął w finale dopiero 12. miejsce. To lokata poniżej oczekiwań fanów i widzów. Ochman wykonał w Turynie piękny utwór pt. River.

Krystian Ochman o ponownym wystąpieniu na Eurowizji

Serwis Pomponik zapytał Krystiana o to, czy zdecydowałby się na powtórny występ na Eurowizji. Niestety jego odpowiedź była negatywna. Zdradził konkretne powody.

Powiem tak szczerze, że chyba drugi raz raczej nie. Doświadczyłem tego już i mam sentyment do tego, więc na pewno tego nie zapomnę do końca życia, ale chciałbym już iść do przodu i robić nowe rzeczy, a nie wracać do tego samego, nawet jak czułem, że tam świetnie się bawię – powiedział dziennikarzom.

Dodał, że jednak dobrze wspomina występ i zdradził, w jaki sposób wracał do siebie po powrocie z Turynu.

 Musiałem mniej więcej wrócić do formy. Ogarnąć się. Adrenalina mi spadła, ciśnienie i chciałem ogarnąć się głosowo, mentalnie, fizycznie. Odzwyczaić się od takiego trybu życia, jaki był na Eurowizji – podsumował.

Na zakończenie zapowiedział, że to dopiero początek jego kariery. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy go na międzynarodowych występach. Warto dodać, że w ostatnich dniach Krystian odniósł ważny sukces na krajowym rynku. Podczas 59. festiwalu w Opolu odebrał nagrodę Złotej Płyty z rąk Tomasza Kammela. Jeszcze raz gratulujemy!

Lubicie Krystiana Ochmana i jego muzykę?


Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022

Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Eurowizja 2022. Występ Krystiana Ochmana w finale

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dal mnie fenomenalny, wydał najlepszą płytę w ostatnich latach w Polsce. Słucham non-stop. A na Eurowizji był najlepszy i powinien wygrać. Niestety wygrała piosenka słaba, ale z ogarniętej wojną Ukrainy.

  • Gość Ja pisze:

   W głosowaniu fanów w Europie radia awards zajął drugie miejsce jako wokalista, River jest na czwartym miejscu i to są prawdziwe wyniki Eurowizji. Dzisuiaj podali wiadomość!

  • Gość Gość pisze:

   Jest na drugim miejscu, bo wpadł w oko chłopakom z Włoch i Hiszpanii. Tak jak i Stefan z Estonii. Natomiast na wokal kobiecy wygrała Chanel, bo się roznegliżowała. Na trzecim miejscu serbka co śpiewała o myciu rak… wielkie osiągniecie, naprawdę.

 • Gość paweł pisze:

  Nic nie zrobi w śpiewaniu estradowym. Glos talent oczywiście tak. Ale do śpiewania operowego lub operetki

  • Jasiek pisze:

   Głupoty tu piszesz, chyba za wysoko Ochman podniósł wam wszystkim poprzeczkę i stąd ten atak. Rób co możesz, może i tobie się uda!

 • Gość pisze:

  Piękny młody człowiek i piękny głos. ŻYCZYMY KRYSTIANOWI SAMYCH SUKCESÓW!!!

 • Gość pisze:

  Myślę że będzie sławny

  • Gość pisze:

   Nie jestem ,,60” ale spójrzmy ,,prawdzie w oczy” piękna barwa głosu ,jak ktoś napisał jesteśmy przyzwyczajeni do cekinów i gołych pośladków a co niektórzy wyją jak kojoty i nie wiadomo o co chodzi ,spójrzmy prawdzie w oczy uroda urodą głos przepiękny i utwory brawo Krystian

 • Gość pisze:

  Piękna piosenka i piękny głos

 • Gość pisze:

  To jedna z piękniejszych piosenek jakie widziałam na Eurowizji. Słucham jej na okrągło

 • Gość@@@@@ pisze:

  Pięknie i mądrze Krystian się wypowiada ale serwisy szczują eksponując fałszywe tytuły! Był świetny, zajął 12 miejsce przez fałszywe algorytmy i tyle w temacie!!@@

  • anka pisze:

   radio awards dziś podało wyniki głosowania Europy. Nasz Krystian drugi jako wokalista, River na czwartym miejscu

 • Gość pisze:

  Wiedziałam ze ten ślimak na Eurowizji nic nie osiągnie daremna piosenka a tak ludzie byli nim zachwyceni chyba ich postraszylo ,po polsku tekst piosenki to dno .

  • Gość Gość pisze:

   Po pierwsze nikt nie był nim zachwycony na duża skalę. Prócz nawiedzonych fanek, ktore przypisują mu zasługi po dziadku i łącza z jego talentem, skromnością itd itp. Ich życie się kręci wokól Ochmana i cale zycie temu poświecja, chociaż mówiono tez o dobrym pijarze i wykupywanych komentach. Jedna z tych dwoch opcji na pewno. Po drugie banka pekla bolesnie w zderzeniu z Europa, gdzie nazwisko Ochman nic nikomu nie mowilo… Tekst o niczym, ale babcie nie znaja angielskiego w Polsce, a widzialy mlodziaka w garniuturku co pieje jak kastrat i zachwycone. Ta jego kariera to tylko w Polsce i tylko wsrod emerytow.

  • Gość ewa pisze:

   A ty ciemniak

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×