Krystian Kukułka w Hell’s Kitchen. O mały włos a nie doprowadziłby do tragedii

Krystian Kukułka w Hell's Kitchen 5

Krystian Kukułka w Hell’s Kitchen 5

Takie historie i takie gwiazdy tylko w Hell’s Kitchen. Tym razem w ulubionym kulinarnym show Polaków wystąpi przystojny aktor Barw szczęścia, Krystian Kukułka. Przy okazji wizyty na planie gwiazdor opowie o feralnej sytuacji, jaka przytrafiła się mu podczas gotowania. O mały włos, a doszłoby do tragedii…

Kiedy miałem jakieś 13 albo 14 lat, postanowiłem zaskoczyć rodziców i zrobić w domu obiad. Obrałem ziemniaki i wstawiłem do gotowania, ale pobiegłem na chwilę spotkać się kolegami na trzepaku pod blokiem. Zeszło mi się trochę dłużej i nagle usłyszałem moją wściekłą mamę wołającą mnie do domu. Okazało się, że płomień zgasł i zaczął ulatniać się gaz… Dostałem wtedy ogromny ochrzan, że zostawiłem odpaloną kuchenkę. Dopiero z czasem zrozumiałem, że omal nie wysadziłem mieszkania w powietrze… Teraz mam tak, że zanim wyjdę z domu, dwa razy sprawdzam, czy kuchenka na pewno jest wyłączona– zdradził na planie „Piekielnej Kuchni” serialowy Ernest Chowański.

Czy Krystianowi i jego koleżance uda się spróbować dań przygotowanych przez uczestników Hell’s Kitchen? A może tak, jak zespół Letni, Chamski Podryw, sam sobie przygotuje posiłek? Przekonamy się już dziś o godzinie 20:05 w Polsacie.

Krystian Kukułka w Hell's Kitchen 5

Krystian Kukułka w Hell’s Kitchen 5


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×