Krystian Ferretti z „Hotelu Paradise 3” dopiero potwierdził, że jest w związku, a już mowa o dziecku. Reakcja zwycięzcy show jest jednoznaczna

Krystian Ferretti

Krystian Ferretti

Krystian Ferretti jest zwycięzcą 3. edycji Hotelu Paradise. Jego związek z Basią Pedlowska nie przetrwał, ale on już odnalazł szczęście w nowej relacji. Teraz pojawiła się informacja o dziecku. Reakcja celebryty jest jednoznaczna.

Do finału 3. edycji show Hotel Paradise dotarli razem Krystian Ferretti i Basia Pędlowska. Od samego początku między nimi zaiskrzyło i starali się pielęgnować uczucie przez cały program. Podczas finałowego odcinka mężczyzna zaskoczył wszystkich i rzucił kulą. Zrobił to jako pierwszy uczestnik polskiej edycji. Oznaczało to, że cała wygrana z programu trafi na jego konto, a jego partnerka zostanie z niczym.

Zwycięzca podjął jednak decyzję o tym, że chce podzielić się pieniędzmi nie tylko z Basią, ale także z Simonem i Bibi, którzy również dotarli do finałowego odcinka. Już zaprosił przyjaciół po odbiór gotówki, którą im obiecał.

Krystian Ferretti tuż po zwycięskim finale pojawił się razem z Basią w programie Dzień Dobry TVN. Para, która zwyciężyła w finale miłosnego show szybko rozwiała na antenie wszystkie wątpliwości dotyczące tego co ich łączy.

Nie jesteśmy razem rozstaliśmy się chwilę po programie (…). Przyjaźń najlepiej nam wychodzi – powiedziała Basia.

Kurz po 3. edycji show już opadł, ale internauci są żywo zainteresowani losami uczestników, którzy ku ich uciesze są bardzo aktywni na Instagramie. Krystian nie ukrywa, że odnalazł szczęście w nowej relacji, a nawet pojawiły się informacje o dziecku.

Krystian Ferretti z Hotel Paradise 3 będzie miał dziecko?

Jakiś czas temu Krystian Ferretti w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zdradził, że wraz ze swoją nową partnerką, tajemniczą Oliwią, z którą spotyka się od połowy maja, ogłoszą wielkie nowiny:

Jesteśmy razem jakoś od połowy maja, ale więcej informacji przekażę wkrótce. Myślę, że warto poczekać, bo to, co ogłosimy będzie naprawdę potężne.

Wielkie zamieszanie zaczęło się jednak dopiero, kiedy zwycięzca show zaczął odpowiadać na pytania internautów na Instagramie. Potwierdził wówczas, że jego serce jest zajęte, jednak ponownie zasiał ziarnko niepewności. Kiedy jeden z fanów zapytał, czy jest z kimś związany, odpowiedział:

Ja myślę, że to, co robimy to jest o wiele grubsze niż związek. Na pewno jest jakiś związek i to gruby.

Inny użytkownik poszedł o krok dalej i zapytał wprost, czy Ferretti będzie miał dziecko:

Tak i moja dziecinka będzie miała 250 m2 – odpowiedział z uśmiechem.

Zdaje się, że restauracja, którą planuje otworzyć Krystian, będzie bardzo bliska jego serca.


Krystian Ferretti

Krystian Ferretti

Krystian Ferretti

Krystian Ferretti

Krystian Ferretti

Krystian Ferretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×