Szukaj

To nie Dagmara Kaźmierska miała być gwiazdą „Królowych życia”. Zdradziła, kogo wygryzła podczas castingu

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmarze Kaźmierskiej w krótkim czasie udało się zaistnieć w show-biznesie. Gwiazda zaskarbiła sobie sympatię ogromnej liczby fanów. Jak trafiła do programu Królowe życie?

Dagmara Kaźmierska, to jedna z najbardziej charyzmatycznych bohaterek reality-show Królowe życia. Widzowie natychmiast pokochali ją za optymizm i ogromną radość życia. Uczestniczka programu nie ma przed widzami żadnych tajemnic. Chętnie chwali się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Milionowa publiczność pokochała jej naturalność i bezpośredniość, jaką prezentuje nie tylko w programie, ale i poza nim.

Dagmara powoli wyrasta też na gwiazdę social mediów. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie milion fanów. Jest to wynik, jakiego mogą pozazdrościć jej czołowe aktorki czy piosenkarki. Każdy nowy post zyskuje tysiące wirtualnych serduszek i tyle samo komentarzy. Na profilu celebrytka udostępnia wiele zdjęć, pokazując swoje królewskie życie. Dagmarze na pewno nie można odmówić kreatywności i pomysłu na siebie. Jej medialna kariera już dawno przestała wykraczać poza program. Celebrytka ostatnio mogła spróbować swoich sił w aktorstwie. Patryk Vega zaprosił ją do współpracy w najnowszym filmie Pętla. Nie tylko Dagmara, ale także sama formuła show, w którym występuje, spotkało się z aprobatą widzów. Każdy kolejny odcinek gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy.

Dagmara Kaźmierska: jak trafiła do programu Królowe życia?

Mogłoby się wydawać, że Kaźmierska niczym więcej nas nie zaskoczy, a wszystkie sekrety z jej życia ujrzały już światło dzienne. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Celebrytka właśnie zdradziła, jak znalazła się w programie. Dla wielu osób może być to sporym zaskoczeniem. O wszystkim gwiazda TTV opowiedziała w wywiadzie dla Faktu.

Mój syn chciał zostać aktorem. Poszłam z nim na casting, a tam okazało się, że wzięli mnie, a nie jego. Szybko zaprzyjaźniliśmy się z reżyserem Piotrem Wąsińskim, poznałam jego rodzinę. On stwierdził, że skoro jestem taka szalona, to zrobi ze mną serial. Ja mówię: „Piotruś, czy ludzie będą chcieli taką staruchę oglądać i słuchać głupot?”. A on na to, że tak. Więc powiedziałam, że trzeba jeszcze kogoś dobrać, bo nie każdy mnie polubi, musimy mieć innych bohaterów. I tak zaczęliśmy robić „Królowe”.

Spodziewaliście się, że to właśnie Dagmara jest pomysłodawczynią całej formy swojego show? Nas po raz kolejny bardzo zaskoczyła.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×