Szukaj

Zapadła decyzja w sprawie „Królowych życia”. Będzie kolejny sezon?

Dagmara Kaźmierska - metamorfoza

Dagmara Kaźmierska - metamorfoza

Czy uwielbiane przez wielu Polaków reality show emitowane w TTV, będzie miało swoją kontynuację? Głos w tej sprawie zabrała Dagmara Kaźmierska.

Obecnie trwająca pandemia koronawirusa mocno namieszała wszystkim w planach. Miała także wpływ na emisję popularnych programów i reality show. Niektóre z nich zdjęto z anteny, a ich produkcję zawieszono w czasie. Tak popularne Królowe życia emitowane w TTV również uległy zmianom. Zamiast zapowiadanych 15 odcinków, które planowano na wiosenną ramówkę, widzowie zobaczyli tylko 12. Finał miał miejsce 15 maja. Nic więc dziwnego, że natychmiast padły pytania o kolejny sezon. Czy jest on planowany? Dagmara Kaźmierska postanowiła ujawnić zamiary produkcji.

Królowe życia: czy będzie kolejny sezon?

Po zakończeniu 8. sezonu natychmiast w sieci pojawiły się pytania na temat kolejnej transzy show. Czy produkcja ma go w ogóle w planach w czasach trwającej pandemii? Dagmara Kaźmierska postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i dziś udostępniła w swojej relacji jednoznaczną odpowiedź. Dodatkowo dodała także post, gdzie możemy zobaczyć fragmenty przyszłych odcinków. Słyszymy w nich wypowiedź królowej na temat syna:

A nie… gdzie Ci Conanek coś uszanuje, łatwo przyszło, łatwo poszło. Maciora kupiła, maciora kupi drugi raz. A co tam! Matka jest wół do roboty. Kulawa czy nie kulawa, hajs ma do domu przynieść.

W podpisie dołączonym do posta czytamy:

KULAWA, CZY NIE KULAWA HAJS SIĘ MUSI ZGADZAĆ. Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem. Udanej niedzieli Kochani.

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków. Padły słowa uwielbienia w stronę królowej:

  • Hahaha uwielbiam panią za ten humor.
  • Oj pani jest wspaniała.
  • Kocham cie za te akcje.
  • Czekamy!!!

Jedno trzeba przyznać, kolejny sezon na pewno dostarczy widzom wielu emocji.

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

Damara zyskała ogromną popularność dzięki programowi Królowe życia, który od 2016 roku dorobił się potężnego grona fanów. W weekendy widzowie często przełączają swoje odbiorniki na TTV właśnie po to, by podejrzeć, co nowego słychać u ich ulubienicy.

W przerwie pomiędzy emisją kolejnych odcinków mogą podglądać życie Dagmary na jej Instagramie. Profil celebrytki cieszy się sporą popularnością. Grono jej wirtualnych znajomych przekroczyło już liczbę 840 tysięcy i stale rośnie. Dlatego też gwiazda czuła się w obowiązku poinformować ich o tym, czy będą mogli dalej towarzyszyć jej na szklanym ekranie w kolejnym sezonie.


Królowe życia - czy będzie nowy sezon

Królowe życia - czy będzie nowy sezon

Królowe życia - czy będzie nowy sezon

Królowe życia - czy będzie nowy sezon

Dagmara Kaźmierska - naszyjnik

Dagmara Kaźmierska - naszyjnik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×