Jak zmieniły się gwiazdy progamu „Królowe życia”? Na archiwalnych zdjęciach wyglądają jak zupełnie inne osoby. Niektórzy nie przypominają siebie

Królowe życia

Królowe życia

Królowe życia to program, który z wielu osób zrobił znanych celebrytów. Jak zmieniły się gwiazdy tego reality show na przestrzeni lat. Na archiwalnych zdjęciach, niektórzy nie przypominają siebie. 

Królowe życia to reality show, które od pierwszego odcinka przyciągnął widzów telewizory. Największą gwiazdą tego formatu i jego weteranką była zdecydowanie Dagmara Kaźmierska, która w szybkim czasie zjednała sobie sympatię tłumów. Jest ona najbardziej znaną ze wszystkich bohaterów formatu TTV. Przed fanami nie miała zbyt wielu tajemnic i chętnie dzielił się nawet szemraną przeszłością i szczegółami pobytu w więzieniu.

Oprócz niej w programie pojawiali się także Rafał Grabias, Laluna Unique, czy Gabriel Seweryn. Jak wyglądali bohaterowie reality show, zanim zostali gwiazdami telewizji? Niektórych z nich ciężko rozpoznać na archiwalnych zdjęciach.

Jak zmieniły się gwiazdy programu Królowe życia?

Dagmara Kaźmierska w formacie, który przyniósł jej ogromną sławę zadebiutowała, jako energiczna blondynka. Z jej Instagrama wiadomo jednak, że nie zawsze tak wyglądała. Wcześniej nosiła długie ciemne włosy. Nie zmieniła się tylko jedna rzecz. Celebrytka nigdy nie stroniła od mocnego makijażu.

Zmienił się także Rafał Grabias, który w programie brał udział razem ze swoim partnerem Gabrielem Sewerynem. Jakiś czas temu wrzucił on do sieci mocno archiwalne zdjęcie, na którym na pierwszy rzut oka ciężko go rozpoznać. Nosił krótsze i ciemniejsze włosy i widać, że był fanem mocnej opalenizny.

Gabriel Seweryn także mocno się zmienił. Jak widać na archiwalnych zdjęciach w młodości nosił długie blond włosy. W takim wydaniu większość fanów zapewne go nie widziała.

Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn

Sylwia Peretti, zanim pojawiła się w reality show wzięła udział w programie Kuchenne rewolucje. Ona również na przestrzeni lat przeszła wielką metamorfozę. W oczy rzucają przede wszystkim znacznie dłuższe włosy i pełniejsze usta.

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Na przestrzeni lat znacznie zmieniła się również Laluna Unique. Celebrytka nigdy nie ukrywała przed widzami tego, że nie stroni od chirurgii plastycznej i wiele razy poprawiała swoją urodę. Zdecydowanie widać to, gdy porówna się jej aktualny wizerunek ze zdjęciem sprzed lat.

Laluna Unique

Laluna Unique

Więcej zdjęć gwiazd programu Królowe życia znajdziecie w naszej galerii.


Laluna Unique

Laluna Unique

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×