Harry i Meghan docenieni przez królową Elżbietę II. Monarchini przełamuje lody w relacji z wnukiem

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle i książę Harry

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle i książę Harry

Królowa Elżbieta II wyciągnęła dłoń do Harry'ego i Meghan Markle. Jej gest doceniła brytyjska prasa, ale czy zrobili to także Sussexowie?

Książę Harry i Meghan Markle 31 marca oficjalnie opuszczą rodzinę królewską. Sussexowie ostatnio wzięli udział w kilku publicznych wystąpieniach, podczas których reprezentowali brytyjską monarchinię. Na jednym z wydarzeń mieli okazję stanąć twarzą w twarz z księżną Kate i księciem Williamem. Spotkanie nie przebiegło po ich myśli. Gdy Harry szepnął kurtuazyjne „cześć”, Camridge’owie podobno udali, że go nie usłyszeli.

Od dawna plotkuje się również o nie najlepszej relacji królowej z młodszym wnukiem i jego małżonką. Okazuje się, że plotki niekoniecznie muszą być prawdą, zwłaszcza teraz, kiedy brytyjskie media donoszą o zaproszeniu, jakie Meghan i Harry otrzymali od Elżbiety II.

Meghan i Harry dostali zaproszenie od królowej Elżbiety II

Magnatka poprosiła Harry’ego i Meghan, by wzięli udział w kilku kolejnych wydarzeniach, na których mieliby godnie reprezentować ród Windsorów. Ekspertka magazynu Hello Erin Hill, twierdzi, że Sussexowie pojawią się na corocznym Trooping the Color, które uważane jest za urodzinowe przyjęcie królowej.

Najwcześniej moglibyśmy zobaczyć ich ponownie w Wielkiej Brytanii w czerwcu, jeżeli królowa postanowi zaprosić ich na Trooping the Colour, wydarzenie, które jest organizowane z okazji urodziny królowej – wyjaśniła Hill.

Tradycją jest, że w trakcie Trooping the Colour najważniejsi członkowie rodziny królewskiej (dzieci, wnuki i prawnuki Elżbiety II) wychodzą na balkon, z którego podziwiają przelot samolotów Królewskich Sił Powietrznych

Możliwe, że właśnie wtedy ich zobaczymy. Myślę, że na tym etapie mogliby dostać takie zaproszenie i pojawić się u boku królowej jako zawieszeni w swoich funkcjach członkowie rodziny królewskiej.

Zanim zapytamy, czy Harry i Meghan przyjmą zaproszenie, zastanówmy się, czy w tym roku wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem. W końcu większość masowych imprez odwoływana jest przez pandemię koronawirusa.


Rodzina królewska na balkonie

Rodzina królewska na balkonie

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×