Szukaj

Królowa Elżbieta II szuka pracownika. Obowiązków sporo, ale pensja bardzo kusząca

Królowa Elżbieta II, pałac Buckingham

Królowa Elżbieta II, pałac Buckingham

Królowa Elżbieta II zatrudnia mnóstwo osób. Właśnie zwolnił się jeden z etatów w Pałacu Buckingham. W sieci pojawiło się ogłoszenie. Ile można zarobić?

Brytyjska rodzina królewska należy do najbardziej znanych na świecie. Losy członków tego rodu interesują nie tylko Brytyjczyków, ale także wielu fanów Windsorów rozsianych po całym globie. Nie ma dnia, by w prasie nie pojawiały się nowe informacje na ich temat. W ostatnim czasie nie brakuje wielu nowych zwrotów akcji. Wielkim zaskoczeniem była przede wszystkim rezygnacja księcia Harry’ego i jego żony Meghan z pełnienia swoich obowiązków na dworze. Młodzi małżonkowie, chcąc się usamodzielnić, opuścili monarchię i wyjechali do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęli życie na własną rękę. Ostatnio media obiegła bardzo smutna informacja o tym, że Markle straciła ciążę.

Chociaż Sussexowie odstąpili od swoich zobowiązań, to życie w Pałacu Buckingham nawet na chwilę nie zwolniło tempa. Królowa Elżbieta II mimo 94 lat nadal tryska energią i z wielką ochotą wypełnia wszystkie swoje obowiązki. Pomaga jej w tym syn Karol oraz wnuk Williama i jego żona Kate. Książęta Cambridge są ulubieńcami Brytyjczyków. Prasa wypowiada się o nich w samych superlatywach, a wszyscy widzą w nich idealnych kandydatów na królewską parę. Z pewnością wielu fanów royalsów ucieszy fakt, że na królewski dwór można trafić nie tylko za sprawą swojego pochodzenia, ale także podejmowanej pracy.

Królowa Elżbieta II szuka pracownika

Rodzina królewska chce zatrudnić osobistego asystenta w gabinecie prywatnego sekretarza w Pałacu Buckingham. Zdecydowanie jest to posada dla osoby, która przede wszystkim uwielbia podróże, bo do jej obowiązków będzie należało towarzyszenie członkom rodziny królewskiej podczas oficjalnych wyjazdów krajowych i zagranicznych. Jak zawarto w ogłoszeniu, nowy pracownik powinien zacząć swoje obowiązki od stycznia 2021. Otrzyma on umowę na dwa lata.

Ogłoszenie o pracę ukazało się na portalu LinkedIn. W wymaganiach napisane jest, że ​​poszukiwany jest doświadczony asystent z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi i komunikacyjnymi. Wyszczególniono listę obowiązków, do których będzie należała:  koordynacja dzienników, spotkań i nominacji oraz pomoc w skutecznej koordynacji obowiązków rządu, współpraca z interesariuszami w Wielkiej Brytanii, Królestwach i Wspólnocie Narodów.

W głoszeniu zawarto także zarobki. W zależności od doświadczenia zatrudniony kandydat może zarabiać 35 000 funtów rocznie, czyli około 175 tys. złotych. Aplikować na wakat można jedynie do 4 grudnia.

Trzeba przyznać, że oferta jest bardzo kusząca.


Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

State Opening of Parliament

London, United Kingdom. State Opening of Parliament. Royal Gallery. Her Majesty Queen Elizabeth II, accompanied by Prince Charles, walks through the Royal Gallery before delivering her speech at the State Opening of Parliament.

Królowa Elżbieta II - garden party w pałacu Buckingham

Królowa Elżbieta II - garden party w pałacu Buckingham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×