Archie i Lilibet w niebezpieczeństwie! Królowa apeluje do Harry’ego i Meghan. Sprawa jest poważna

Królowa Elżbieta, Harry

Królowa Elżbieta, Harry

Królowa Elżbieta II nalega na powrót księcia Harry;ego i jego rodziny do Wielkiej Brytanii. Jest bardzo zaniepokojona kwestia bezpieczeństwa Sussexów.

Po ujawnieniu w zeszłym miesiącu, że królowa zaprosiła rodzinę Sussex’ów do Balmoral na letnie wakacje – pomimo oczywistych tarć między księciem Harrym a rodziną królewską – pojawiły się głosy, że to fałszywa informacja. Jednak informatorzy New Idea zapewniają, że Elżbieta II nalega na te odwiedziny. Dlaczego?

Królowa nalega na powrót Harry’ego do Anglii

Elżbieta II jest bardzo zaniepokojona i martwi się o bezpieczeństwo jej prawnuków. Informator gazety twierdzi, że królowa była przerażona, gdy dowiedziała się, że książę Harry i Meghan w ciągu ostatnich 14 miesięcy w ich kalifornijskiej rezydencji stanęli w obliczu zagrożenia. Dwie sytuacje miały miejsce, gdy para była w domu ze swoimi dziećmi, Archiem i Lilibet.

Pomimo problemów, Harry wciąż jest jej wnukiem, a jej największym zmartwieniem jest jego bezpieczeństwo – mówi źródło. – Jej Wysokość jest oszołomiona, gdy dowiaduje się, że nalegają na kontynuowanie życia w Ameryce, gdy ich bezpieczeństwo jest wyraźnie zagrożone – chce, aby zastanowili się, jak to może wpłynąć na dzieci.

Wiadomość pojawiła się, gdy Harry kontynuuje batalię przeciwko Brytyjskiemu Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i policji za odmowę udzielenia ochrony za każdym razem, gdy jego rodzina wraca do Wielkiej Brytanii. Wspomina, że ​​jego amerykańska ochrona nie może być legalnie uzbrojona w Anglii.

Królowa jest między młotem a kowadłem, ponieważ tak bardzo chce, aby Harry czuł się komfortowo, gdy jest w domu, niewłaściwie jest, aby niepracujący członek rodziny królewskiej miał strażników opłacanych przez podatników – mówi informator. – Ale jasne jest, że w Ameryce Sussexowie nie są bezpieczni. Dlatego jest gotowa odłożyć na bok wszystkie nierozwiązane problemy i zaprosić ich do Balmoral na wakacje. Harry i Meghan wydają się niechętni, ale ona namawia ich do skorzystania z jej oferty. Ma nadzieję, że będzie to korzystne i da im wszystkim szansę na uporządkowanie rodzinnego dramatu.

Jak myślicie, obawy królowej o bezpieczeństwo rodziny Harry’ego jest uzasadniona?


Królowa Elżbieta chce, żeby Harry wrócił do Anglii

Królowa Elżbieta chce, żeby Harry wrócił do Anglii

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Lilibet skończyła rok

Lilibet skończyła rok

Komentarze

 • Ania pisze:

  Ze względu na ich pochodzenie są faktycznie łakomym kąskiem dla wielu wyrwigroszów,oszustów i porywaczy…;)

  • Gość pisze:

   Tak samo jak dzieci wielu celebrytów czy oligarchów, który jednak nie pozywają o to własnych dziadków i rządów własnych krajów do sądów…

 • Usa pisze:

  Kto wam dal komputery?Jak mozna Tak krytykowac dzieci….masakra!!!!!
  Mowicie o sobie napewno wszyscy!!!!!!!!!

 • Grace pisze:

  Czy 🇵🇱potrafią tylko obrażać?..A kto ich w USA utrzymuje Ty ?..Sam się nie potrafisz utrzymać a wsadzasz nosa do cudzych kieszeni!..Każde dziecko jest piękne!

 • Betty pisze:

  Archie i Lilibet to śliczne dzieciaki, życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Większych brzydali nie widziałam ciekawe gdyby on był kanalarzem to też by mu tak … dawała?!

  • Gość pisze:

   Odrobińę kultury osobistej przydałoby się Pani.Dzieci jak dzieci,wszystkie są piękne.Nawet dzieci,,kanalarza”.A Pani to zapewne ta naj piękniejsza z pięknych

  • Gość pisze:

   ta wypowiedz to zenada wieje z niech zawiscia i zazdroscia

 • Gość pisze:

  A ty jesteś bardzo naiwna że w to wierzysz.

 • Gość pisze:

  Śliczne to są dzieci Kate

 • GośćDan pisze:

  Śliczne te ich dzieciaczki

  • Gość pisze:

   ❤️

  • Gość pisze:

   Archie i Lili to dwa rude i brzydkie prosiaki

  • Gość pisze:

   Dzieci są słodkie, a ty jesteś bardzo nieszczęśliwą, chorą osobą. Ale kiedyś te wszystkie twoje złe i krzywdzące słowa do ciebie wrócą i tak cię los kopnie w tyłek że będziesz gorzko żałować każdego obelżywego słowa którym obrzucałaś innych ludzi.

  • Gość pisze:

   Chyba kpisz?! Nie wiem po kim maja być „ładne”?! bo napewno nie po rodzicach a te „nieroby” mogły by się wziąć do roboty a nie zerwać na pieniądzach podatników.

  • Gość pisze:

   Dzieci H&M są paskudne.
   A karma wraca, ale tylko kotu. Aż strach pomyśleć, że w XXI są jeszcze tepaki, które wypisują takie bzdury rodem z podlaskiej wsi z ubiegłego stulecia.
   Ale w sumie czego się spodziewać po prymitywnych fanach meg i jej swiniakow.

  • Gość pisze:

   Do 20 sierpnia 2022 o 19:38
   Ty się ortografii naucz, tępa dzido.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×