Szukaj

Historyczna chwila w rodzinie królewskiej! Królowa Elżbieta II uległa silnemu modowemu trendowi! Cały świat zaniemówił z wrażenia

Królowa Elżbieta II podjęła przełomową dla rodziny królewskiej decyzję. Monarchini zrezygnowała z noszenia naturalnych futer na rzecz syntetycznych. Odważna decyzja zachwyciła niemalże wszystkich jej fanów.
Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II od lat jest wierna tradycji i nie przejawia zainteresowania trendami. Znana jest ze swojego zamiłowania do nakryć głowy, miłości do ukochanych psów i kryminałów. Monarchini stara się stronić od skandali i niepochlebnych opinii na temat swojego rodu. Prawdopodobnie dlatego postanowiła ulec światowemu trendowi, który możemy zaobserwować na ulicach wielu miast już od kilku sezonów. Arystokratka postanowiła zrezygnować z naturalnych futer, które tak bardzo kochała!

Zobacz: Ciche biznesy królowej Elżbiety II! Meghan Markle dostała fortunę za milczenia, a tabloidy i tak wszystko ujawniły

View this post on Instagram

Queen Elizabeth II has been opting for fake fur in her outfits, according to a book written by her senior dresser. Angela Kelly, who has worked for the Royal Household for the past 25 years, disclosed in “The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe,” that as of this year, the monarch has moved away from using real fur. Claire Bass, executive director of animal charity Humane Society International/UK, said her organization is thrilled by the move, according to the UK’s PA news agency, and that the head of state’s decision would send “a powerful message that fur is firmly out of fashion.” (????: Max Mumby/Indigo/Getty Images)

A post shared by CNN (@cnn) on

Wielka zmiana w garderobie królowej Elżbiety II

Do tej pory czołowa przedstawicielka królewskiego rodu wierna była zasadom dotyczącym stylu, które zostały zawarte w książce autorstwa głównej stylistki rodziny królewskiej. Angela Kelly – bo o niej właśnie mowa, pracuje dla rodziny Windsorów od przeszło 25 lat i nie stroni od naturalnych futer. Uważa, że to symbol luksusu i elegancji. W swojej najnowszej publikacji stylistka ujawniła, że monarchini w ciągu roku ma zamiar całkowicie zrezygnować z naturalnych futer. Wyjątkiem mają być futrzane elementy garderoby, które już posiada.

Zobacz: Donald Tramp niezwykle odważnie ocenił wygląd i stan umysłu 92-letniej królowej Elżbiety II! Jego słowa zaskoczyły cały świat!

Królowa Elżbieta II w futrze

Królowa Elżbieta II w futrze

Królowa Elżbieta II podąża za światowym trendem i rezygnuje z naturalnych futer

Jeszcze w tym roku Elżbieta II ma zamiar zacząć pojawiać się na oficjalnych wystąpieniach w sztucznych futrach. Jest to ogromna zmiana na brytyjskim dworze, na którą do tej pory nikt się jeszcze nie odważył.

Zobacz: Księżna Kate i Meghan Markle ofiarami kuriozalnych zasad królowej Elżbiety II. Dostały zakaz, nie uwierzycie jaki

Wielka Brytania jest pierwszym krajem, który całkowicie zakazał hodowli zwierząt dla ich futer. Hodowanie zwierząt futerkowych jest tam całkowicie nielegalne. Ekolodzy z całego świata są zachwyceni decyzją Elżbiety II i mają nadzieję, że swoim postanowieniem da ona przykład reszcie świata i udowodni, że naturalne futra są już całkowicie passe.


Królowa Elżbieta II w futrze

Królowa Elżbieta II w futrze

queen3Królowa Elżbieta II w futrze

Królowa Elżbieta II w futrze

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Królowa Elżbieta II w dniu swoich 93 urodzin

Królowa Elżbieta II w dniu swoich 93 urodzin

×