Żałoba w Pałacu Buckingham! Królowa Elżbieta II straciła najbliższą osobę

Królowa Elżbieta II w żałobie

Królowa Elżbieta II w żałobie

Dramat na dworze królewskim. Królowa Elżbieta II straciła swoją ulubioną pracownicę. Annette Wilkin zmarła kilka dni temu po latach ciężkiej walki z chorobą. To ona była garderobianą monarchy i układała jej włosy. 

Królowa Elżbieta II może pochwalić się wspaniałym długoletnim życiem. Monarcha ma 93 lat i czuje się świetnie. Rzadko choruje, chodzi o własnych siłach, a to rzadkość w w przypadku starszych ludzi w XXI wieku. Od lat w wypełnianiu królewskich obowiązków pomagają jej zaufane służące, których ma wiele. Jedna z nich jednak właśnie odeszła. Jak poinformowały zagraniczne media, nie żyje Annette Wilkin.

Kobieta była ponoć ulubioną pracownicą władczyni Wielkiej Brytanii. To w jej ręce królowa oddawała swoje włosy i radziła się w sprawach modowych. Nic więc dziwnego, że przechodzi w tym momencie trudne chwile. Jak czytamy w Fakcie, Annette trafiła do zamku w Windsorze będąc jeszcze dzieckiem:

Miała zaledwie kilkanaście lat, gdy zaczęła pracować na zamku. Pracowitością, nienagannymi manierami i perfekcjonizmem zdobyła uznanie królowej Elżbiety II – czytamy.

Wilkin zmarła w wieku 72 lat. Pracę u monarchy jako pokojówka zaczęła pod koniec lat 50. Szybko jednak awansowała na stanowisko gosposi, by po kilku latach stać się najbliższą pracownicą królowej. Zajmowała się nie tylko wizerunkiem Elżbiety, ale także porządkiem na zamku. Śmiało można powiedzieć, że była jej przyjaciółką, która poświęciła swoje życie prywatne właśnie jej.

Pogrzeb kobiety odbędzie się w najbliższych dniach i jak informuje tabloid, nie zabraknie na nim kólowej.

Księżna Kate pokazała swoją prawdziwą twarz! Wszyscy się mylili, tylko Meghan miała rację!

Ciężarna Meghan Markle ponownie na celowniku brytyjskich mediów! Swoimi luksusowymi zachciankami żona Harry’ego ostro zdenerwowała królową Elżbietę II!

Brytyjska rodzina królewska ukrywa swoje prawdziwe nazwiska?! Członkowie dworu używają wymyślonych pseudonimów!


Królowa Elżbieta II na pogrzebie

Królowa Elżbieta II na pogrzebie

Królowa Elżbieta II na pogrzebie hrabiny Carnarvon

Królowa Elżbieta II na pogrzebie hrabiny Carnarvon

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×