Szukaj

Meghan Markle urodzi syna czy córkę? Królowa Elżbieta II przez przypadek wyjawiła sekret

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle lada moment zostanie mamą. Chociaż na ten moment płeć royal baby trzymana jest w tajemnicy, wydaje się, że królewscy fani rozwikłali tę zagadkę. Wszystko przez wskazówkę, której udzieliła królowa Elżbieta II. 

Ciążą Meghan Markle budzi zainteresowanie od momentu, w którym księżna zdradziła, że wraz z księciem Harrym spodziewają się dziecka. Od tego czasu królewscy fani zgadują nie tylko datę porodu, ale także płeć i imię royal baby. W mediach natomiast pojawiają się coraz to nowe spekulacje, które nasiliły się tuż po jednym z ostatnich wyjść królowej Elżbiety II.

Monarchinię eskortowano bowiem w kierunku zamku na Windsorze. Kierowca Tamoor Ali, który widział i filmował całe zdarzenie, był przekonany, że książęta Sussexu zostali rodzicami. Szybko okazało się to nieprawdą. Potwierdzono, że królowa wybrała się w tamte strony, ale nie po to by zobaczyć wnuka, a spotkać się ze swoimi poddanymi.

Bez echa nie przeszło jednak wnętrze samochodu królowej. Tamoor w rozmowie z The Sun wyznał, że w pojeździe monarchini znajdowały się różowe akcesoria:

Miał różowe akcesoria, które zostały umieszczone na przedniej szybie. Samochód jechał bardzo powoli z nierówną prędkością przez co widać je było dokładnie.

Spora grupa królewskich fanów uważa, że w ten sposób Elżbieta II wyjawiła płeć dziecka Meghan i Harry’ego. Specjaliści od teorii spiskowych są przekonani, że księżna urodzi córkę.

Czy aby na pewno? Plotki głoszą, że Meghan i Harry wciąż nie znają płci potomka. Na rozwiązanie tej zagadki postanowili poczekać aż do dnia porodu. Właśnie dlatego nowy pokój dziecka został pomalowany na neutralne kolory. Dla fanów to jedno marne wytłumaczenie, większość z nich uważa, że rodzina królewska jest dokładnie poinformowana i już od dawna wie, czy na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka.

Zobacz: Co Meghan Markle czeka po porodzie? Oto 10 skomplikowanych zasad, które będzie musiała przestrzegać jako przyszła mama

Zobacz: Pilne zmiany w grafiku księcia Harry’ego potwierdzone przez pałac! Nowa data to termin porodu Meghan Markle?

Zobacz: Jest oficjalne oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle! Rodzina królewska przerwała milczenie!


Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Stylizacja Meghan Markle na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Stylizacja Meghan Markle na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×