Szukaj

Coś takiego! Meghan Markle ma większe poważanie niż księżna Diana! To dlatego królowa ma do niej taką słabość

Meghan Marke dla królowej Elżbiety jest ważniejsza niż księżna Diana

Chociaż Meghan Markle jest w królewskiej rodzinie od niedawna, swoją naturalnością i przebojowością podbiła serca jej członków. Podobno jest ulubienicą księcia Karola, a królowa Elżbieta II przepada za nią bardziej niż za księżną Kate. Okazuje się, że Markle tak szybko udało się wkupić w łaski monarchini, że jest dla niej ważniejsza niż księżna Diana. Dlaczego?

Nie da się ukryć, że królowa bardzo dobrze dogaduje się z żoną swojego wnuka, Harry’ego. Na wspólnych zdjęciach wyglądają jak przyjaciółki – roześmiane i rozgadane. Nie jest jednak łatwo zdobyć przychylność monarchini. Przekonała się o tym np. księżna Kate, która pomimo tego, że jest w rodzinie znacznie dłużej niż Meghan, nie ma wielkich przywilejów. Kate, w przeciwieństwie do Meghan nie mogła spędzać Wigilii z rodziną królewską, kiedy była tylko narzeczoną Williama, nie mówiąc już o tym, że jak do tej pory nie udało się jej udać w podróż z Elżbietą II królewskim pociągiem. Meghan takie zaszczyty już dosięgnęły.

Podobno sporo trudności ze zdobyciem sympatii królowej miała także księżna Diana. Ostatecznie udało się jej wkupić w łaski królowej, spędzając z nią sporo czasu. Teraz jej miejsce zajęła Meghan Markle. Jak informują zagraniczne portale, monarchini lubi bardziej niż księżną Dianę.

Meghan Markle jak księżna Diana?

Meghan jest jakby pomocnikiem królowej. Spędza z nią więcej czasu niż kiedykolwiek spędziła z Dianą. Żona Harry’ego zachwyciła królową swoim charakterem. A przede wszystkim jedną szczególną jego cechą. Chociaż zarówno przy Meghan, jak i przy Dianie królowa czuła się komfortowo, to jednak Diana była bardziej zdecydowana. Miała charakterek, a także była bardzo odporna na uwagi swojej teściowej. Markle jest za to znacznie przyjaźniejsza, przez co Elżbiecie łatwiej jest się z nią dogadać.

Którą z nich wolicie?

Thomas Markle znów potwornie upokorzył swoją córkę! Poszedł też o krok dalej i nie zostawił suchej nitki na królewskich tradycjach! „Stary, kiepski film”

Księżna Kate i książę William koncertowo olali Donalda Trumpa. Już wiadomo, dlaczego odmówili spotkania na szczycie

Meghan Markle to chodzący ideał! Teraz przekonała się o tym księżniczka Charlotte!


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×