Szukaj

Miarka się przebrała. Królowa Elżbieta II wzięła Meghan Markle z zaskoczenia. Sceny jak z filmu akcji

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II planuje spotkać się z Meghan Markle i przyleci do Stanów Zjednoczonych — donosi New Idea. O czym będą rozmawiać? Tabloid podał szczegóły.

Meghan Markle i książę Harry od kilku miesięcy mieszkają w Stanach Zjednoczonych, gdzie przenieśli się tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa. Przez kilka tygodni wynajmowali dom w Los Angeles, by w lipcu przeprowadzić się do Santa Barbara. Kupili luksusową posiadłość w wymarzonym sąsiedztwie:

Od chwili przeprowadzki, cieszą się prywatnością w cichej, kameralnej społeczności. Mają nadzieję, że będzie to respektowane zarówno przez ich sąsiadów, jak i ich rodziny — mówi przedstawiciel małżonków w rozmowie z Hello!

Królowa Elżbieta II spotka się z Meghan Markle?

Małżonkowie nie do końca mogą się cieszyć wymarzonym spokojem. Od niedawna są bohaterami tabloidów i pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Wszystko za sprawą książki Finding Freedom, która ujawnia sekrety ich życia prywatnego. Jak donosi New Idea, małżonkowie będą musieli sobie poradzić nie tylko z publikacją, ale także z niespodziewaną wizytą.

Okładka tabloidu informuje, że „królowa ląduje w Los Angeles”, ponieważ szykuje się „napięta bitwa z Meghan Markle”. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej podaje, że monarcha nakazała swoim pomocnikom sporządzenie bezpiecznego planu 11-godzinnego lotu do Kalifornii, gdzie planuje skonfrontować się z wnukiem i jego żoną w ich nowej rezydencji.

Tabloid dodaje, że chociaż Elżbieta II w dobie pandemii ryzykuje, życie zadbała, by wszystko było odpowiednio przygotowane. Podobno osobiście wybrała personel ochronny i medyczny, który będzie jej towarzyszył podczas podróży. Samolot ma wystartować w ciągu najbliższych dni z Aberdeen w Szkocji, w pobliżu jej obecnego zamku Balmoral, i wyląduje w Los Angeles.

Nie tylko małżonkowie, ale jeden z bardziej prestiżowych hoteli w Kalifornii jest gotowy na przyjęcie królowej.

Krąży plotka, że ​​pięciogwiazdkowy hotel Californian zarezerwował swój najlepszy apartament — i kilka sąsiednich pokoi — w gotowości na przybycie królowej — czytamya na łamach tabloidu.

Dlaczego królowa chce spotkać się z Harrym i Meghan? Ponoć ma dość konfliktu w rodzinie królewskiej. Już na początku roku monarchini miała spotkać się z Karolem i Williamem, którym kazała załagodzić sytuację. Gdy tak się jednak nie stało, czuje, że jest jedyną osobą, którą wnuk i jego żona posłuchają.

Czy jednak te doniesienia są prawdziwe? Można mieć spore wątpliwości. Elżbieta II nie odwiedziła Stanów Zjednoczonych od czasu oficjalnej wizyty w 2007 roku. Podróżowanie w dobie pandemii koronawirusa jest dla niej skrajnie nieodpowiedzialne, szczególnie że królowa znajduje się w grupie ryzyka.


Królowa Elżbieta II przyleci do Los Angeles?

Królowa Elżbieta II przyleci do Los Angeles?

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle sprzeciwia się rasizmowi. Mocny apel

Meghan Markle sprzeciwia się rasizmowi. Mocny apel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×