Szukaj

94-letnia królowa Elżbieta II w dresie wymknęła się z pałacu. W takim sportowym wydaniu pojawia się bardzo rzadko

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II z reguły wybiera bardzo dystyngowane stylizacje, które pochodzą spod igły najlepszych światowych projektantów. Sporym zaskoczeniem był moment, w którym monarchini pojawiła się w dresie. Jak wygląda? 

Królowa Elżbieta II w tym roku skończyła 94 lata i jest najdłużej panującą monarchinią na świecie. U jej boku od lat trwa mąż, Filip. Para w listopadzie będzie świętować 73. rocznicę ślubu. Chociaż wydawałoby się, że łączy ich silne uczucie, niedawno media obiegła informacja o poważnym kryzysie w związku.

Podobno małżonkowie już od ponad 50 lat prowadzą oddzielne życie. Niedawno doszli do wniosku, że czas przestać udawać. Powodem była kłótnia, która między nimi wybuchła. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Królowa Elżbieta II w dresie. Jak wygląda?

Chociaż Elżbieta II i Filip nie odnieśli się do informacji o rzekomym konflikcie i nie wydano w tej sprawie komunikatu, królowa znów trafiła na okładki kolorowej prasy. Tym razem powodem nie jest związek, a jej wygląd.

Żona Filipa znana jest z tego, że gdziekolwiek nie pojawia się publicznie, przyciąga uwagę swoim wyglądem. Z reguły sięga po jednolite garsonki, które łączy z kapeluszami i innymi stylowymi dodatkami. Pomimo upływu lat nie traci odpowiedniej klasy, zachwycając tym samym internautów.

Sporym zaskoczeniem dla brytyjskich tabloidów była więc ostatnia stylizacja, w której królowa pokazała się w okolicach Windsoru. Królowa wybrała się na przejażdżkę Range Roverem, w której trakcie natknęli się na nią fotoreporterzy. Zrobili jej kilka zdjęć z ukrycia i wprawili świat w osłupienie.

Elżbieta II na moment zrezygnowała z elegancji. Sięgnęła po dresową bluzę z kapturem i podobno miała na sobie także kolorystycznie dopasowane spodnie. Zdjęcia w mig obiegły sieć i pojawiły się na profilach na Instagramie sympatyków rodziny królewskiej.

Internauci w komentarzach zachwycają się wyglądem Elżbiety II, piszą, że nawet w takim wydaniu wygląda doskonale:

  • To prawdziwa królowa. Uwielbiam ją.
  • Nie wiedziałam, że doczekam takich czasów. Świetna jest ta stylizacja.
  • Królowa i dres? Jak widać wszystko jest możliwe.

A Wam jak się podoba w takim wydaniu?


Królowa Elżbieta II pasowała na rycerza kapitana Thomasa Moora

Królowa Elżbieta II pasowała na rycerza kapitana Thomasa Moora

Królowa Matka i królowa Elzbieta II

Królowa Matka i królowa Elzbieta II

Królowa Elżbieta II - pierwsze zdjęcia od czasu oświadczenia Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II - pierwsze zdjęcia od czasu oświadczenia Harry'ego i Meghan

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Elżbieta II korzysta tylko z angielskich projektanów. Jest temu wierna przez cały okres panowania. Księżna Kate, póki jest tylko księżną, może sięgać po zagraniczne kreacje. Potem? Albo stanie się tradycjonalistką jak obecna królowa, albo pozostanie przy swoich wyborach

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×