Szukaj

Niepokojące doniesienia o stanie królowej Elżbiety II. Tabloid pisze o najgorszym

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Jeden z tabloidów twierdzi, że królowa Elżbieta II wezwała swoje dzieci i wnuki, aby przekazać im ostatnie prośby. Co więcej, powiedziała księciu Karolowi, aby rozpoczął przygotowania do jej pogrzebu. Wszystko przez pogarszający się stan zdrowia. Co dzieje się z brytyjską monarchinią?

Królowa Elżbieta II zasiada na brytyjskim tronie od 1952 roku i jest najdłużej panującym monarchą w historii królestwa. Skończyła 94 lata i od dawna w kuluarach mówi się, że powinna abdykować. Do tego doszły wieści, że była bliska śmierci i już nawet planowała własny pogrzeb. Zobaczcie, co donosi National Enquirer.

Królowa Elżbieta II była bliska śmierci

Królowa ma tylko miesiąc życia! – krzyczy nagłówek artykułu. Tabloid upiera się, że królowa Elżbieta II ukryła tragiczną tajemnicę przed poddanymi. Działo się to wszystko tuż przed jej publicznym wystąpieniem wiosną, kiedy dodawała otuchy światu przy pierwszej fali koronawirusa. Przed tym, jak wyszła na antenę, monarchini podobno była hospitalizowana z powodu niewydolności serca i lekarze powiedzieli jej, że ma tylko miesiąc życia.

Informator jest przekonany, że wiedziała, że wkrótce może umrzeć, dlatego się do tego przygotowała. Nie chciała jednak przysparzać zmartwień Brytyjczykom i kategorycznie zakazała mówić o swoich problemach.

Królowa Elżbieta II podobno nakazała pomocnikom i członkom rodziny uciszyć informacje o tym, że upadła.

Serce Jej Królewskiej Mości zawodzi i dostała miesiąc życia, może mniej. Kłopoty zaczęły się, gdy królowa pracowała nad swoim przemówieniem, wtedy nagle opadła na biurko, łapiąc oddech, a jej twarz była biała jak papier.

Adiutant podniósł alarm i lekarze podbiegli do niej i wezwali karetkę, ignorując jej naleganie na pozostanie w jej prywatnych kwaterach. To była dobra rzecz, którą zrobili.

Powiedziano mi, że królowa by umarła – dodał informator. – Ale jej śmierć jest nieuchronna, a rodzina wciąż jest rozdarta. To bardzo rozpaczliwa sytuacja.

Chociaż była to z pewnością okropna wiadomość, królowa Elżbieta II podobno przyjęła to wszystko bardzo spokojnie:

Powiedziała, że ​​obowiązek zawsze musi być na pierwszym miejscu.

Królowa wezwała swojego najstarszego syna, księcia Karola, i wydała mu wyraźne polecenia, aby rozpocząć wstępne przygotowania do jej państwowego pogrzebu. Elżbieta II również prosiła księcia Williama i księcia Harry’ego, aby zawarli pokój w imię monarchii i zbesztali swoje żony za  rolę w kłopotach.

Na szczęście przewidywania okazały się przedwczesne i królowa ma się dobrze. W Boże Narodzenie wygłosiła orędzie świąteczne, podczas którego wyglądała wręcz kwitnąco. Wszystko wskazuje na to, że doniesienia National Enquirer można włożyć między bajki.


Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×