Królowa wreszcie spotkała się z Lilibet. Znamy szczegóły przejmującego spotkania w wyjątkowym miejscu

Królowa Elżbieta II spotka Lilibet

Królowa Elżbieta II spotka Lilibet

Królowa Elżbieta II w końcu spotkała się ze swoją prawnuczką i imienniczką Lilibet? Co donosi zagraniczny tabloid?

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor, najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II, urodziła się w czerwcu, o czym jej rodzice poinformowali w oficjalnym komunikacie:

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie – napisała para w oświadczeniu – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Niestety sędziwa monarchini, ze względu na to, że Sussexowie przenieśli się za ocean, nie miała jeszcze okazji zobaczyć imienniczki. Jednak tabloid głosi, że się to zmieniło. Co pisze?

Elżbieta II w końcu zobaczyła Lilibet?

Królowa Elżbieta przybyła do swojego domu wakacyjnego w Balmoral, wraz z innymi członkami rodziny królewskiej, a niektórzy do niej jeszcze dołączą. Jednak New Idea donosi, że monarchini podobno powiedziała Harry’emu, że teraz jest idealny czas, aby zabrać do Anglii jej prawnuczkę i imienniczkę, aby poznała ją rodzina.

Królowa jest podekscytowana, że jej prawnuczka Lilibet, będzie taką niespodzianką dla niej i rodziny przebywającej w Szkocji.

Prawie wszystkich zszokował Harry, kiedy zasygnalizował, że tam będzie — mówi informator.

Podobno książę Harry i jego dwoje dzieci zostali już zapisani, jako przybywająca niespodzianka, i że personel pałacowy został poinstruowany, aby przygotować dla niego pokój i zrobić miejsce dla Archiego i Lili. Jeśli książę uda się za ocean, to prawie na pewno sam.

Meghan raczej się nie pojawi – w zasadzie powiedziała przyjaciołom, że nigdy nie wróci do Wielkiej Brytanii.

Informator uważa, że ​​królowa zaprosiła swojego wnuka i jego dzieci w nadziei, że wszyscy będą mogli znowu spróbować się pojednać. Monarchini widziała się wcześniej z Lilibet na Zoomie i teraz desperacko pragnie spotkać się ze swoją imienniczką osobiście.

Ma nadzieję, że Harry w każdej chwili potwierdzi ich przybycie i spotka małą Lili. Chociaż królowa byłaby zachwycona, że ​​w końcu spotka się z dwumiesięcznym dzieckiem i ponownie z Archiem, mówi się, że Harry nie powinien oczekiwać ciepłego przyjęcia od księcia Williama, księcia Karola i księżniczki Anny.

Cóż, czy doniesienia są zgodne z prawdą i Harry pojawi się z potomstwem w Balmoral? To już pozostawiamy waszej ocenie.


Królowa Elżbieta II spotka Lilibet

Królowa Elżbieta II spotka Lilibet

Królowa Elżbieta II dogląda prac przy sadzeniu róż

Królowa Elżbieta II dogląda prac przy sadzeniu róż

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×