Królowa spotkała się z Lilibet i Archiem. Wypłynęły szczegóły. Aż się robi ciepło na sercu

Królowa spotkała się z Archiem i Lilibet

Królowa spotkała się z Archiem i Lilibet

Królowa Elżbieta II w końcu poznała Lilibet, a po dwóch latach spotkała się z Archiem. Szczegóły przekazał tabloid. Jak spędzili czas?

Mimo że pałac planował każdą sekundę jubileuszu królowej, dla niej liczyła się tylko jedna rzecz – mieć u boku każdego członka rodziny. Sussexowie także wzięli udział w świętowaniu, mimo sporu o bezpieczeństwo. Tabloid podaje, że Elżbieta II  była naprawdę zachwycona, że para dołączyła do weekendowych uroczystości, mimo że to z jej polecenia Meghan i Harry nie mieli wstępu na słynny balkon podczas Trooping The Colour. Najbardziej jednak ucieszyła się ze spotkania z Archiem i Lilibet.

Królowa Elżbieta II spotkała się z Archiem i Lilibet

Monarchini zmieniła wypełniony po brzegi harmonogram, aby spędzić czas ze swoimi prawnukami, Archiem i jej słodką, małą imienniczką Lilibet – która również obchodziła w sobotę swoje pierwsze urodziny.

Gdy tylko królowa dowiedziała się, że Harry i Meghan przybyli, powiedziała swojemu personelowi, że zamierza zrobić wielkie zamieszanie dla dzieci, zwłaszcza że są urodziny Lili –  mówi źródło New Idea.

Rodzina Harry’ego przyleciała prywatnym odrzutowcem w zeszłą środę po południu, a potem samochód przewiózł ich z lotniska Farnborough do Frogmore Cottage.

Królowa uważała, że ​​to słuszne posunięcie – mówi informator, który rozmawiał z brytyjską gazetą The Sun -Wszystko po to by odwiedziła ich w Frogmore Cottage lub Sussexowie przyjechali do ​​zamku Windsor – wszystko to z dala od wścibskich oczu za murami Windsor Estate, aby mogła spokojnie spędzić z nimi czas.

Udało jej się poznać Lili i ponownie uściskać Archiego.

Archie ma bezczelne usposobienie swojego ojca w jego wieku, więc zapewnił rozrywkę Jej Królewskiej Mości, a Lili, która już spaceruje, jest ślczną laleczką. Oboje mieli swoją Gan-Gan owiniętą wokół swoich małych palców.

Bez wątpienia Jej Wysokość potraktowała maluchy jedną ze swoich ulubionych tradycji, zapraszając je na popołudniową herbatę – tak jak robiła to z Harrym i księciem Williamem, kiedy byli dziećmi. Były królewski szef kuchni, Darren McGrady, ujawnił, że te szczęśliwe okazje były zawsze pełne cukru. Wygląda na to, że Elżbieta II spędziła cudowny czas ze swoimi prawnukami.


Królowa spotkała się z Archiem i Lilibet

Królowa spotkała się z Archiem i Lilibet

Lilibet skończyła rok

Lilibet skończyła rok

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Komentarze

 • Gość pisze:

  Już się niedobrze robi od tego, co o nich i z nich \'wypływa\'. Słusznie trzymają ich na dystans. Pomyślcie sobie gdybyście to wy mieli kogoś takiego w swoim otoczeniu…

  • Gość pisze:

   Psychofanki nie pojmą. Ich guru publicznie wyraża pretensje, że jej syn nie ma książęcego tytułu przez rasizm. Tytuły przyznaje królowa. Ich guru nazywa córkę na cześć królowej i wciąż dręczy calą resztę rojalsów… I im się to klei w całość. Nic ich nie przekona.

 • Malgorzata pisze:

  Wyjątkowo wulgarna i źle wychowana osoba, piszę osoba bo płeć nieznana, obrzydliwosc.

  • Gość pisze:

   Niestety, wszystkie fanki Meghan są wulgarne i źle wychowane.
   Ale czego można się spodziewać po patologii?

 • Gość bredzis pisze:

  Lecz się na nogi ,bo na głowę już ci nikt nie pomoże

 • Gość pisze:

  Ta mała podobna do dziadka Markla.

 • Gość Hali pisze:

  Ty zapewne jesteś pięknością ale moim zdaniem jesteś turkusiem podjadaniem!..🤔

 • Gośćtomek Puma pisze:

  Ladnie. Dzieci. Ta. Mala. Jak. Laleczka. Z. Witryny.

 • Gość pisze:

  Litości, ta mała przypomina raczej trolla niż śliczną laleczke.
  Lili i Archie to najbrzydsze dzieci w rodzinie. Geny markle w najgorszym wydaniu

  • Gość Hali pisze:

   Ty zapewne jesteś pięknością ale moim zdaniem jesteś turkusiem podjadaniem!..🤔

  • Gość pisze:

   Twoje zdanie świadczy o twojej głupocie.

  • Gość pisze:

   @Hali
   Patologiczny rzyg ta psychopatka uprawia na wszystkich forach od lat. Wielokrotnie banowana przez moderatora, najchętniej panoszy się tam, gdzie nie trzeba się logować.
   Tutaj 99% hejtu na H&M, to jej robota. Sama że sobą dyskutuje, sama sobie odpowiada. Uprawia taki ściek, pała taką nienawiścią, że piany na pysku dostaje. Trzeba ją tu zgłosić, niech ja wypieprza.

  • GośćMatka pisze:

   👎👎👎👎👹👹👹👹

  • Gość pisze:

   Patologiczny rzyg to uprawiają tu fanki rudego i jego scierki, wulgarne i głupie tluki. Albo jedna psychiczna
   Sama spadaj, fanko scierki i jej obrzydliwych bachorow

  • Gość pisze:

   A ty?????

  • Gość pisze:

   Takie słowa od dorosłej osoby to przegięcie (kogo to obchodzi, czy ktoś uważa ciebie czy inną osobę za ładną), ale ty – psychofanko Meghan wcale nie jesteś lepsza. Tutaj udajesz, a pod innymi artykułami obrażasz resztę rodziny, w tym dzieci. Jesteście siebie warte.

  • Gość Karolek pisze:

   brak jej wdzięku jak na roczne dziecko, fotograf zrobił fatalne ujęcie, mała wygłąda jagby nóżek nie miała

  • Gość pisze:

   A jaki procent hejtu na Kate i Williama jest twoim dziełem? 100%?
   Kto jak nie ty wypisywal te wszystkie paszkwile na czteroletniego Louisa, tylko dlatego, że zachowywał się jak normalne dziecko w jego wieku?

  • Gość pisze:

   11 czerwca 2022 o 12:06
   Nie wiem kto, co i gdzie wypisywał, ale nigdzie nie było żadnych paszkwili na Louisa
   To co niektórzy pisali, to obawa czy dziecko nie ma Aspergera czy ADHAD. To jest wiecej niż prawdopodobne. Nie widzę nic niestosownego w takich obawach.
   Również w krytyce rodziców.ktorzy dla własnego PR wciągają w to dzieci, wlokac je na wszystkie imprezy podczas tych czterech dni.

  • Gość pisze:

   Poczytaj sobie jak się objawia ADHD albo ZA. Jest więcej niż prawdopodobne, że do żadnego dziecka nie zbliżyłas się bliżej niż na 100m. To jest zachowanie NORMALNEGO czterolatka.
   Dzieci K&W mają określoną pozycję, która wiąże się z przywilejami i ograniczeniami , muszą się przyzwyczaić i nikt nie wie tego lepiej niż William

  • Gośćelizabeth pisze:

   Jak można obrażać tak ludzi. Kolor włosów niczemu nie powinien przeszkadzać. Są śliczne dzieciaczki.😍

 • Gość pisze:

  Jeżusiku;) To jakaś starsza wersja tranlatora komputerowego dla oszczędności? Nie „pełne cukru”, tylko „pełne słodkości (lub – słodyczy)” – w sensie i przenośnym, i dosłownym…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×