Szukaj

Królowa podjęła zadziwiającą decyzję ws. swojego pogrzebu. Aż nie chce się w to wierzyć…

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II ciągle ma żal do wnuka, Harry'ego, że ten opuścił rodzinę królewską i razem z żoną przeniósł się do Ameryki, rezygnując z obowiązków, tytułów i przywilejów. Wini za to Meghan. Podjęła w związku z tym ważną decyzję, która dotknie parę po jej śmierci. Co zdecydowała?

Królowa Elżbieta II na początku roku przyjęła rezygnację Meghan i Harry’ego z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Nie zgodziła się jednak, by wnuk w nazwie produktów, które będzie promował, używał słowa royal. Postawiła jeszcze kilka warunków, ale ostatecznie od 31 marca, Sussexowie są już zwolnieni z rangi starszych członków familii. Jednak monarchini ciągle nie może im wybaczyć tak nagłej dezercji i ma do nich ogromny żal. Podjęła nawet decyzję, która ma dotknąć ich po jej śmierci.

Królowa Elżbieta II: pogrzeb bez najbliższych

W ostatnim wydaniu Globe pojawił się artykuł, który głosił, że ​​umierająca królowa Elżbieta ZABRONIŁA swojemu wnukowi księciu Harry’emu i jego zbuntowanej żony Meghan, uczestniczenia w jej ostatecznym pożegnaniu.

Jej Królewska Mość stoi w obliczu ostatnich dni, ale jest zdeterminowana, aby walczyć do ostatniego tchu – mówi informator – Zakazała Harry’emu i Meghan obecności na swoim pogrzebie za to, że opowiadali o  członkach rodziny królewskiej w telewizyjnym dokumencie i za ich szokujący plan porzucenia rodziny i przeprowadzki do Ameryki.

Kroplą, która przelała czarę goryczy, według cytowanego dworzanina, było to, że książę i księżna Sussex nie dołączyli do reszty rodziny na Boże Narodzenie.

Jej Wysokość żąda całkowitej lojalności i szczerze mówiąc, Harry i Meghan ją zawiedli.

Jak donosi tabloid, królowa ma ciągle żal do wnuka, a to, że zabroniła mu pojawiać się na pogrzebie, z pewnością dotknie Harry’ego, który szanuje i kocha swoją babkę.

Jednak czy możemy ufać tabloidowi? Sami oceńcie, patrząc na wyrozumiałą postawę królowej podczas Megxitu.


Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w królewskim pociągu

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w królewskim pociągu

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×