Królowa Elżbieta II miała gest. Oto co wręczyła księżnej Kate na 40. urodziny

Specjalny prezent dla Kate

Specjalny prezent dla Kate

Księżna Kate dostała niesamowity prezent od królowej Elżbiety II. Zobaczcie, co donosi zagraniczna prasa.

Księżna Kate 9 stycznia skończyła 40 lat. Bardzo się zmieniła przez dziesięć lat reprezentowania interesów monarchii. Specjaliści podkreślają, że żona Williama stała się pewną siebie przyszłą królową, a prezent urodzinowy od Elżbiety II tylko potwierdził, jak bardzo sędziwa monarchini ją ceni.

Jaki prezent Elżbieta II zrobiła księżnej Kate na 40. urodziny?

Być może księżna Kate musiała zrezygnować ze swoich planów hucznych obchodów czterdziestych urodzin z powodu niedawnego wzrostu liczby przypadków COVID w Wielkiej Brytanii, ale członkowie jej rodziny połączyli siły, aby zapewnić jej niezapomniany dzień. New Idea doniosła, że królowa zrobiła „szczególne zamieszanie”, dając jej w prezencie biżuterię z prywatnej kolekcji.

Jej Wysokość była niezwykle hojna w urodziny Kate i podarowała jej kilka klejnotów z jej prywatnej kolekcji, które my bez wątpienia zobaczymy, kiedy Kate ubierze je na specjalne okazje w najbliższej przyszłości – mówi źródło – Ale był jeden bardzo wyjątkowy zestaw diamentów, który wywołał łzy w oczach Kate – naszyjnik koronacyjny i kolczyki.

95-letnia królowa poprosiła o rozmowę z Kate na osobności i osobiście poprosiła księżną Cambridge, żeby obiecała nosić zestaw koronacyjny, gdy jej mąż, książę William, zostanie koronowany. Technicznie rzecz biorąc, naszyjnik i kolczyki w kształcie gruszki są własnością Korony, wyjaśnia New Idea królewski znawca, więc nie są one osobistą własnością żadnego monarchy, per se, przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Jest bardzo drogi królowej, która nosiła go sama na koronacji, tak jak zrobiły to jej mama, Królowa Matka i jej babka, Królowa Maria, kiedy ich mężowie zostali królami – podaje informator – Królowa powiedziała Kate, że jest następną królową, która je powinna nosić.

Zestaw koronacyjny został zamówiony przez królową Wiktorię w latach 50. XIX wieku, 20 lat po jej koronacji. Informatorzy mówią, że to piękny gest, biorąc pod uwagę, że Kate jest wielką fanką Wiktorii. Epoka wiktoriańska była inspiracją dla jej urodzinowej sesji zdjęciowej, a praca licencjacka księżnej podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews koncentrowała się na fotografii XIX-wiecznej.


Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

księżna Kate i królowa Elżbieta II

księżna Kate i królowa Elżbieta II

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dla mnie jest Wszystko Jasne. Jedyną Królową Świata jest Maryja Najświętsza Matka Boża, a Państwa swojego może być kto chce i wówczas oczywiście należy się szacunek, ale NAJWIĘKSZY ZAWSZE MARYJI.

 • Zuza pisze:

  Na .pewno.krolowa nie wreczyla kate bizuterii koronacyjnej, bo ona nalezy do.korony. kate bedzie mogla ja zakladac, ale potem bedzie ona wracac do.skarbca i bedzie mogla ja nosic tylko wtedy, gdy wiliam bedzie krolem. W kolejce do tronu jest drugi.

 • Zema pisze:

  Kochani Polacy ilez w Was nienawisci.Zastanowvie sie.Wszyscy wszystkich opluwaja .Jej Krolewska Mosc to mnie nasza sprawa .Robcie tak dalej .Przyjaciol nie bedzie juz nigdzie

 • Gość pisze:

  Słusznie,totalny brak wychowania obrażanie kogoś,kogo się nie zna

 • Gośćrenatan pisze:

  Słusznie Pani Aniu,nie sądzę aby towarzyszyła kiedykolwiek parze królewskiej i widziała pijana Camilę.

  • GośćklarA pisze:

   Wszystkiego najlepszego dla Kate . Kate bedzie kiedys świetna krolowa i życzę jej tego z calego serca. Krolowa Elżbietę PODZIWIAM i życzę jej dużo zdrowia

 • Gość pisze:

  A to ciekawe. Ofiarowala jej cos, co nie jest jej pfywatna wlasnoscia. To tak, jakby ktos ofiarowal mi palac kultury w warszawie.

  • Gość pisze:

   To sa klejnoty koronavyjne …skoro nie rozumuesz to nie zabieraj glosu

  • Anonim pisze:

   Czytaj ze zrozumiem i nie bądźmy zlisliwa

  • Gość. Rys pisze:

   Głupi komentarz…

  • Gość ryś pisze:

   Głupi komentarz

  • Gość pisze:

   Jakie koronacyjne? Koronacyjne nie są do dawania, czasami królowa pożycza na slub lub oficjalna imprezę.
   Mogla jej ofiarować coś z prywatnej biżuterii, bo taka też ma, ale to nie jest nic wyjątkowego, bo takie podarunku dostały od niej wszystkie synowe,, i nie tylko, ale o tym nie ma takiej zadymy.
   Tylko W&K co tydzień robią „konferencje” z tabloidami, które kontroluja BRK, i dostarczają im gotowy tekst pełen lukru na swój temat i wyretuszowane, ustawiane foty.
   Kaśka nie ma się czym pochwalić poza odwiedzaniem przedszkoli i podstawówek, a nawet tam dzieciaki ja olewają, to tworzą przesłodzone do zrzygania materiały na swój temat, a z każda pierdół rozrasta się do rangi światowego wydarzenia.
   Tylko j

 • Gość pisze:

  wszystko super, ale nauczcie się używać poprawnych tytułów
  królowa – Jej Królewska Mość
  inni członkowie rodziny – Jej/Jego Królewska Wysokość
  to nie jest trudne

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze nie ta pijaczka Camila wszystkiego najlepszego z Okazji Urodzin

  • GośćAnia pisze:

   Przeczytaj jeszcze raz i popraw błędy .A tak na marginesie, to powiedz kto dał ci przyzwolenie na obrażanie nieznanych ludzi. Twojego głosu to oni nie słyszą a twoje braki w wychowaniu mam możliwość zaobserwować.

  • Gość pisze:

   Zapija robale

  • Gość pisze:

   Najwięcej nachlanych, rizchelstantch i upoconych fotek to ma Kaska.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×