Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej...

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!
Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”
Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół...

Dziś piątek, 20.07.2018

Niewiarygodne! Królowa Elżbieta II sprytnie oszczędza na jedzeniu! Ma sprawdzone od lat sposoby

Królowa Elżbieta II je, dietaKrólowa Elżbieta II oszczędza na jedzeniu

Królowa Elżbieta II budzi zawsze wielkie zainteresowanie, zarówno mediów, jak i normalnych ludzi, dla których życie w rodzinie królewskiej jest czymś znanym tylko z filmów. Trudno sobie wyobrazić, że są ludzie, którzy noszą korony, mieszkają w pałacach, siedzą na tronach i mają podwładnych nawet do wyciskania pasty do zębów. Tradycja monarchistyczna jest w Wielkiej Brytanii bardzo długa i wyspiarze nie wyobrażają sobie, żeby zarówno królowej, jak i reszty „royalsów” mogło zabraknąć. Rodzina królewska budzi ogromny szacunek i podziw, wyspiarze wiedzą, że są to ludzie tacy jak my, którzy mają na sumieniu różne grzeszki i słabostki…

Częśc z nich, dotyczących królowej Elżbiety II, zdradził jej były szef kuchni – Darren McGrady, który pracował na tym stanowisku przez ponad dekadę. Kucharz wyznał, że Elżbieta bywa bardzo oszczędna! Wydatki na kuchnię i jedzenie są na końcu jej listy – w pałacu nadal używa się garnków z 1880 roku! Dodatkowo, Elżbieta często jest widywana jak chodzi po pałacu i gasi wszystkie jej zdaniem neipotrzebne światła. Wielkich żyrandoli zresztą nigdy nie pozwala zapalać, chyba że wymagają tego oficjalne uroczystości.

Mało tego – dzisiejszy obiad będzie jutrzejszym śniadaniem, bo Elżbieta nie znosi wyrzucania jedzenia i każe recyklingować mięsa i warzywa, aczkolwiek czasami rezygnuje z domowych poosiłków i jedzie… do restauracji McDonald’s, gdzie w drive thru kupuje frytki i czekoladowego szejka albo hamburgera.

Elżbieta lubi sama chodzić na targ rybny i wybierać produkty, a żeby nei wydawać na zakupy zbyt dużo – wycina promocyjne kupony z gazet.

Po męczącym dniu, kiedy wszystkie światła są zgaszone, Elżbieta przed snem pije szampana albo słodkie niemieckie wino na lepszy sen.

To już oficjalne! Królowa Elżbieta przechodzi na emeryturę! Kto przejmie jej obowiązki? Nie uwierzycie!

Królowa Elżbieta II je prawie wszystko oprócz tego jednego składnika! Przez to z jej menu wyeliminowano wszystkie dania z najpopularniejszej kuchni świata!

Książę Karol i księżna Camilla złamali obowiązujące zasady! Dowodem są intymne zdjęcia zrobione przez paparazzi!Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?

Komentarzy: 1


Gość | 17 listopada 2017, 22:40

Spotkałem się z teorią że jest kanibalem????


Dodaj komentarz
×