Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Brafitterka ujawniła intymny sekret królowej! Bezwzględna Elżbieta zwolniła ją w trybie natychmiastowym! Ta afera już trzęsie światem!

Królowa Elżbieta II wściekła


Brafitterka zdradziła sekret Królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II, która mogłaby współpracować z każdą marką na świecie, bardzo ostrożnie dobiera sobie partnerów – czy jeśli chodzi o catering, sposób podróżowania, czy hotele w których się zatrzymuje w sposób dyskretny. Jedną z nich jest legendarna firma bieliźniarska Rigby & Peller, która współpracowała z Królową od 1960 roku i miała przyznaną tzw. „królewską gwarancję” – czyli rodzaj zaświadczenia udzielany markom i firmom regularnie współpracujących z brytyjską monarchini i w pełni spełniających jej oczekiwania.

Teraz okazało się, że równie trudno jest zdobyć gwarancję, jak też łatwo ją stracić! Po prawie 60 latach brytyjskiej marce odebrano dowód uznania w trybie natychmiastowym za wspomnienie w książce szefowej o wizycie u królowej!

June Kenton, brafitterka królowej, która przejęła firmę w 1982 roku napisała książkę Storm in a D-Cup. W swojej publikacji wspomina, że chodziła na przymiarki do Pałacu Kensington, gdzie miło spędzała czas u boku Elżbiety. To wystarczyło, żeby królowa odebrała takie zachowanie jako nadużycie jej zaufania i w sekundę odebrała „królewską gwarancję” Rigby&Peller.

Firma wydała oficjalne oświadczenie, w którym ubolewa z powodu zaistniałej sytuacji i zasłaniając się szacunkiem do królowej ucięła temat. Rzecznik Pałacu powiedział jedynie, że nie komentują działań pojedynczych przedsiębiorstw.

Burza w szklance wody?

Bratanica księżnej Diany wygląda jak milion dolarów! Wyrosła na zmysłową modelkę! Będziecie oczarowani jej urodą!

Runęła wreszcie słodka tajemnica kolorowych szat królowej Elżbiety II! Powód jej wyrazistego looku jest zaskakujący!

Wyciekło całe menu królowej Elżbiety II! Sekret na jej długowieczność ujawniła bliska osoba!

Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×