Szukaj

Przeprowadzono ZAMACH na królową Elżbietę II?! Monarchini ledwo uszła z życiem! “Było ekstremalnie blisko”

Królowa Elżbieta II w żałobie

Królowa Elżbieta II prawie padła ofiarą zabójcy?

Bycie osobą publiczną nigdy nie jest do końca bezpieczne. Boleśnie przekonała się o tym Sharon Tate, zamordowana we własnym domu, prezydent Stanów Zjednoczonych JFK, zastrzelony w biały dzień czy księżna Diana, która zginęła ścigana przez paparazzich. Był nawet zamach na polskiego papieża, Jana Pawła II. Rozpoznawalność lub znaczenie w świecie polityki mogą nieść przykre konsekwencje. Królowa Elżbieta II prawie przekonała się o tym na własnej skórze.

Jak donosi Globe, monarchini niemal padła ofiarą zabójcy. Sensacyjny raport tabloidu zawierał informacje o setkach nienawistnych listów i e-maili, które wysyłane są do pałacu Buckingham, ale to dopiero początek horroru. Według informatora, wynajętemu mordercy udało się oszukać ochronę królowej i prawie doprowadził swoje zadanie do końca.

Jedynie szybka i zdecydowana akcja ochroniarzy Jej Królewskiej Mości powstrzymała nieszczęście. Ciężko uzbrojona grupa została zatrzymana bardzo blisko domu królowej w Sandringham. Teraz nie ma już zagrożenia, ale było ekstremalnie blisko. To nie były żarty – wyjawił członek wywiadu brytyjskiego

Wcześniej tego roku ofiarami terrorystów mieli też paść książę Harry i Meghan Markle. W pałacu Kensington wybuchła panika, gdy pocztą do posiadłości książęcej pary wysłano paczkę z białym proszkiem, który miał zawierać prątki wąglika. Na szczęście był to jedynie “strzał ostrzegawczy” i substancja nie była groźna.

Myślicie, że rodzina królewska jest w niebezpieczeństwie?

Królowa Elżbieta II jest okropną matką dla księcia Karola? Zrobiła coś, co rozwiewa wszystkie wątpliwości

Książę Harry wywraca królewskie tradycje do góry nogami! Królowa Elżbieta II zaraz straci cierpliwość!

Królowa Elżbieta II ma całą masę dziwacznych zwyczajów, ale ten przebija wszystko. Nie uwierzycie bez kogo nigdy nie udaje się w podróż!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×