Szukaj

To nie księżna Camilla doprowadziła do rozwodu księżnej Diany i księcia Karola! Sensacyjne nowiny wychodzą na jaw

Księżna Diana

Księżna Diana

Księżna Diana i książę Karol rozstali się przed królową Elżbietę II?

Związek księżnej Diany i księcia Karola od początku skazany był na niepowodzenie. Młodziutka Diana Spencer wyszła za następcę brytyjskiego imperium licząc na ogromną miłość – niestety, zauroczenie księcia szybko minęło, a on sam powrócił w ramiona swojej towarzyszki. Camilla Parker-Bowles od początku uważana była za wichrzycielkę, a jej zażyłość z księciem Karolem była szeroko komentowana i krytykowana, szczególnie gdy światło dzienne ujrzały kasety z nagraniami, na których wyraźnie słychać, jak książę prowadzi z nią erotyczną rozmowę. Okazuje się jednak, że to nie ona jest bezpośrednio odpowiedzialna za rozwód królewskiej pary. A jeśli nie ona, to kto?

Jak donoszą brytyjskie media, to królowa Elżbieta II była odpowiedzialna za ich ostateczne rozstanie i rozwód. Gdy para zdecydowała się na separację, wszyscy wierzyli, że jeszcze uda im się uratować to małżeństwo. Niestety, nie udało się, a finał tej smutnej historii doskonale znamy. W 1995 roku małżeństwo wyjawiło w oficjalnym oświadczeniu, że między nimi wszystko już skończone. Królowa postanowiła z tej okazji napisać bardzo rzadko spotykany list do księżnej Diany. Co się w nim znajdowało?

Królowa Elżbieta II wysłała do Diany list, w którym wyraźnie nakazała, by ona i Karol wzięli rozwód – wyjawił informator jednego z brytyjskich portali.

Chodzą słuchy, że królowa była wściekła na Dianę za to, że złamała królewski protokół i opowiedziała o swoim prywatnym życiu w prasie. Jak myślicie, mogła być odpowiedzialna za rozpad ich małżeństwa?

Księżniczka Eugenia wybrała kwiaty, a Kate i Diana? Czym było „coś niebieskiego” na królewskich ślubach?

W Wielkiej Brytanii zawrzało. Księżna Diana miała trzecie dziecko?! Książę William może stracić tron!

To był jej wieczór! Wyszło na jaw, co księżna Diana zrobiła zaraz po ogłoszeniu rozwodu z księciem Karolem


Księżna Diana, książę Karol i Oliver Hoare

Księżna Diana, książę Karol i Oliver Hoare

Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana z matką

Księżna Diana z matką

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ten Olivier ze zdjęcia widać obojgu się im podoba

 • Gość pisze:

  Jeżeli Karol przyjmie tron a Angole nie zaprotestuja to znaczy, ze Anglii juz nie ma. Ludzie powinni wtedy rozwalic monarchie w UK i skonczy sie ich ciezka praca jaka jest machanie reka i suszenie zebow.

 • Gość pisze:

  Królowa bierze winę na siebie, choć wszyscy wiedzą jak było i jak jej synuś Karollo traktował swoją żonę. Dwór królewski stchórzył ratując się przed skandalem romansu następcy królowej Karola z zamężną i dzieciatą Camillą, której romans ten nie przeszkadzał, a wręcz zachęciła ponoć do tego Karola, mówiąc przy pierwszym spotkaniu, że jej babka była nałożnicą jego przodka, więc co on na to? Karol w odpowiedzi powielił tradycję, a spanikowana chyba królowa matka Elżbieta II, ratując resztki królewskiego prestiżu (o honorze nie ma mowy) postanowiła niemal siłą ożenić jedynego potencjalnego jej następcę z młodziutką, prześliczną, świeżutką i nieśmiała Dianą, licząc, że ta będzie przykrywką i hamulcem Karola. Nie przewidziała, że dla Karola seks był ponad wszystkie królestwa i tego, że niewinna Dianą się zakocha i instrument królowej upomni się o miłość, a przynajmniej o swoje prawa i pozycję. Zwalanie winy tylko na królową, którą Karol postawił w sytuacji bez wyjścia jest nie w porządku. Jednak strategia królowej skutkuje tym, że Diana dała rodzinie królewskiej 2-kę rozsądnych synów, i synowe, którzy w przypadku beznadziejnym byliby w stanie podźwignąć obowiązki reprezentacyjne królestwa. Widać uznała, że być może za wcześnie. Generalnie wygląda mi to na akcję ocieplania wizerunku Karola, który chyba za rok ma być królem Anglii z namaszczenia królowej (jak donoszą media), , oraz Camilli, czyli żony przyszłego króla Anglii, czyli królewskiej nałożnicy, która cieszy się zasłużenie tytułem genetycznej nałożnicy królewskiej niż królewskiej małżonki i którą niezasłużenie obwinia się śmiercią Diany. Jednak sprawiedliwie za życie i doprowadzenie do śmierci Diany – książęcej Małżonki, bezpośrednio odpowiada jej mąż, książę Karol, który zasiądzie niebawem na angielskim tronie.

 • Gość pisze:

  Czemu Wy ciagle ogrzewacie te statocie. Juz dawno było o tym pisane i umówione że Krolowa kazala sie im rozwiesc . Jastrzap nie masz jakis swiezych plotek a nie odgrzewanw i po terminie.

 • Gość pisze:

  Sami sobie winni rozwodu

 • GośćDW pisze:

  Nadejdzie taki czas że zniszczą ją tak jak Diane

 • Gość?? pisze:

  Coś z tą Diana było nie tak, matka jej nie lubiła, teściowa też nie, mąż też nie za bardzo, może ta jej skłonność do kolekcjonowania [email protected] różnej maści była tego powodem?

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×