Królowa Elżbieta II po dekadach panowania zaszalała u fryzjera. Fani nie przeszli obojętnie obok odświeżonego looku 96-latki

Królowa Elżbieta II – nowa fryzura

Królowa Elżbieta II – nowa fryzura

Królowa Elżbieta II pojawiła się publicznie po dwutygodniowej przerwie i zaskoczyła nową fryzurą! Monarchini przeszła metamorfozę, jakiej nie zafundowała sobie przez ostatnie dekady. Jak teraz wygląda?

Królowa Elżbieta II od dekad kojarzona jest z taką samą fryzurą. Najważniejsza postać w brytyjskim rodzie królewskim pozostawała wierna trwałej ondulacji, która wręcz stała się jej znakiem rozpoznawczym. Pozostawała – bo właśnie wprowadziła zmianę w swoim wizerunku.

Podczas publicznego wystąpienia zaprezentowała efekt metamorfozy, która zadziwiła cały świat. 96-latka zdecydowała się na sporą zmianę. Jak teraz wygląda?

Królowa Elżbieta II odświeżyła fryzurę

Królowa Elżbieta II została ostatnio odznaczona Krzyżem Canterbury, który wręczył jej osobiście arcybiskup Canterbury w jej domu w zamku Windsor. Na zdjęciu udostępnionym na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Instagramie 96-letnia monarchini prezentuje się w eleganckiej sukni z modnym motywem kwiatowym. Uwagę obserwatorów przykuło jednak coś zupełnie innego, a mianowicie wyraźnie odświeżona fryzura królowej.

Czy głowa brytyjskiej rodziny królewskiej poddała się metamorfozie u swojego fryzjera? Komentujący nie mają wątpliwości. Jej włosy są znacznie krótsze niż zwykle – brakuje wywiniętych loków.

 • Czy Jej Wysokość została ostrzyżona?
 • O, widzę jej nową fryzurę, jest krótsza niż zwykle.
 • Zmieniła włosy, to takie słodkie – czytamy na oficjalnym profilu rodziny królewskiej.

Nic dziwnego, że nowa fryzura królowej Elżbiety II wywołała ogromne poruszenie wśród poddanych. Monarchini nie zmieniała uczesania od wielu lat, a charakterystyczne ułożenie włosów było jej znakiem rozpoznawczym.

Nowy wygląd królowej to prawdopodobnie zasługa jej osobistej asystentki i starsza garderobianej – Angeli Kelly, która od 2002 roku odpowiada za wizerunek głowy państwa podczas ważnych uroczystości. W jednym z wywiadów asystentka najdłużej panującej na świecie monarchini powiedziała:

Od marca 2020 r. myłam włosy Królowej co tydzień, układałam je i stylizowałam, a nawet przycinałam w razie potrzeby. Mój zespół został nazwany Salonem Kelly. (…) Królowa wiedziała, że ​​się denerwuję i przez pierwsze dwa tygodnie trzęsłam się. Wcześniej tylko raz czy dwa uczesałam ją na pokładzie Królewskiego Jachtu Britannia. Królowa była tak miła, że udzielała mi rad w bardzo specyficznym sposobie umieszczania rolek. Myślę, że kiedy nabrałam pewności siebie, Królowa pomyślała, że ​​jestem profesjonalistą i zaczęła na mnie krzyczeć:„ Nie rób tego, rób to w ten sposób. Zgadza się, masz to zmienić.” Myślałam: „na Boga, potrzebuję ginu z tonikiem”. Więc, kiedy Królowa była pod suszarką, powiedziałem jej:„ To jest tak stresujące, że idę na mocnego drinka”.

Jak podoba wam się nowa fryzura królowej Elżbiety II?


Królowa Elżbieta II w odświeżonej fryzurze

Królowa Elżbieta II w odświeżonej fryzurze

Królowa Elżbieta II w odświeżonej fryzurze

Królowa Elżbieta II w odświeżonej fryzurze

królowa Elżbieta II

królowa Elżbieta II

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zmniejszyli jej fryzurę, bo bardzo schudła, twarz ma mniejsza i w ogóle się tak zapadła w sobie. Teraz lepiej..

 • Gość pisze:

  Królowa jest bardzo piękną i naturalną kobietą zawsze mnie fascynowała !podobna jest także do mojej nieżyjącej mamy były rówieśniczkami mama nie żyje od roku ,Królowa jak widzę ma się świetnie czego jej życzę

  • Gość pisze:

   Jedna z najbardziej szanowanych i najmądrzejszych kobiet na świecie. Świetny dyplomata, polityk i głowa państwa. Silna, naturalna i godna.

  • Gość pisze:

   Tylko matka być nie umiała i nigdy nie była. Dzieci urodzila z obowiązku i oddawala nią kom, kompletnie je olala, widywala się z nimi kilka razy w roku i na sesjach zdjęciowych. Jak się chciały z matką widzieć, nawet jak były make, to musiały się umawiać na audiencję. Poświęcała najblizszych do tworzenia pozorów idealnego krolewstwa.
   Nie jest taka wspaniała.jak się wydaje, ale swoją rolę gra konsekwentnie od lat.

  • Gość pisze:

   taaaaa, a ty pewnie śpisz pod jej łóżkiem, wariatko.

 • Anonim pisze:

  Prawda to łysienie , wiek!!!!

 • Gosc pisze:

  Napisz mój komentarz

 • Gosc pisze:

  To są jej prawdziwe włosy do tej pory nosiła peruki a ma ich kilkanascie

 • Layla pisze:

  To są jej włosy a do tej pory nosiła peruki których ma kilkanascie

 • Gość pisze:

  UBRAŁA inną peruke

 • Gość pisze:

  To nie zmiana fryzury tylko łysieje kobieta i nie ma już co czesać

  • Gość pisze:

   Jak będziesz miała tyle lat co królowa to będziesz świecić jak słoneczko,może jeden włos zostanie dla ozdoby. To piękna kobieta nie jedna młodsza jej zazdrości.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×